Samsung yeni mağazasını Avenue Bodrum AVM’de Açtı!
Bodrum’un ilk mobile ve dijital plazası olarak Avenue Bodrum AVM’de hizmet vermeye başlayan Samsung, teknoloji severler ile buluşmaya başladı.
Tarih: 12.08.2013 15:35:21

Açıldığı günden bu yana düzenlediği etkinlik ve aktiviteleri ile Bodrum’un yeni gözdesi olan
Avenue Bodrum AVM, güçlü marka karmasına teknolojinin lider markası Samsung’u da ekledi.  Açılış dönemine özel kampanyaları ile yoğun ilgi gören Avenue Bodrum AVM’nin önemli markası Samsung, Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun, Avenue Bodrum Samsung Mağaza Sahibi Cumhur  Kaplan,  Avenue Bodrum AVM Ortaklarından ve Türkmenoğlu İnşaat Sahibi Vedat Türkmen ve Avenue Bodrum AVM Müdürü Dilek Kurt tarafından gerçekleşen kurdele kesim töreni ile kapılarını teknoloji severlere açtı.

Dinamik bir yaşam tarzı sürdüren tüketicilerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak buna paralel teknolojiler ve çözümler geliştiren Samsung mağazasının açılışına; Samsung TV-Ege Bölge Satış Müdürü Erdem Türkyılmaz, Ege Bölgesi Servis Müdürü İlker Güven, Telekom Ticari Pazarlama Müdürü Elif Özdemir, Telekom Ege Bölge Satış Müdürü Çetin Aytaç ve Telekom Kanal Müdürü Erinç Akkalay da katılımlarıyla destek veren isimler arasındaydı.

İzmir ve Denizli mağazalarından sonra Bodrum’da şube açan Samsung, Bodrum'un ilk Mobile ve digital plazası olarak, AVM MFI Partners tarafından yönetilen Avenue Bodrum AVM’de teknoloji severlere hizmet veriyor.Kaynak:

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Bu çalıştay su ürünleri sektörüne ivme kazandıracak
Bu çalıştay su ürünleri sektörüne ivme kazandıracak
İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi, ‘III Balık Besleme ve Yem Teknolojisi Çalıştayı’na ev sahipliği yaptı. Çalıştayın Kaya Termal Otel’deki açılış törenine İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Galip Akhan da katılarak bu önemli organizasyonun gerçekleştirilmesine katkı sunan herkese teşekkür etti.
İSTANBUL WORLDFOOD’DA AKHİSAR RÜZGARI ESTİ
İSTANBUL WORLDFOOD’DA AKHİSAR RÜZGARI ESTİ
İstanbul CNR EXPO’da 22 yıldan beri her yıl düzenlenen ve Türkiye`nin en büyük Gıda Fuarı olan; Gıda Ürünleri ve Teknolojileri WorldfoodFuarına Akhisar Ticaret Borsası ileAkhisar Ticaret ve Sanayi Odası 10. kez stand açarak katıldı.Borsa ve Odanın Gıda işi ile uğraşan üyeleri için kiraladığı, Özel mimari çizimlerle tasarlanan 250 metrekarelik dev stand Fuarın en gözde , en çok uğranılan yeri oldu.
KANATLI SEKTÖRÜ 2023 HEDEFİNE EMİN ADIMLARLA İLERLİYOR
KANATLI SEKTÖRÜ 2023 HEDEFİNE EMİN ADIMLARLA İLERLİYOR
Kanatlı sektörünün son 10 yılda hem ihracatı, hem de ihraç ettiği ürün çeşitliliğinde büyük artış meydana gelmesi sektörün dış ticaret mevzuatını daha sıkı takip etmesini zorunlu hale getirdi. Kanatlı Tanıtım Grubu, “Dahilde İşleme Rejimi” ve “İhracata Yönelik Devlet Yardımları Kararları” konusunda sektörün profesyonellerine yönelik eğitim atağına kalktı.
Malta, Türk yatırımcıları bekliyor  Avrupa Birliği kapısını Malta’da üretimle açın
Malta, Türk yatırımcıları bekliyor Avrupa Birliği kapısını Malta’da üretimle açın
Malta Ekonomi Bakanlığı Müsteşarı Nancy Cauana ile Malta Girişimcilik Ajansı Kurumsal İşler Daire Başkanı Philo Meli Ege Bölgesi Sanayi Odası’nı ziyaret ederek, Egeli işadamlarını yatırıma çağırdı. Malta İzmir Fahri Konsolosu Ahmet Çalık’ın da eşlik ettiği ziyarette Ege Bölgesi Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erdoğan Çiçekçi, işgücü maliyetlerinin yüksekliğinin Malta’da yatırım için dezavantaj teşkil ettiğini belirterek bu konuda düzenleme yapılması çağrısında bulundu. Çiçekçi, “Makedonya, Bosna Hersek gibi ülkeler, işgücü maliyetlerinin düşüklüğünün yanı sıra, Türk yatırımcılara ücretsiz arazi seçenekleri sunuyor. Malta, bu konularda düzenleme yapmalı” dedi.
KURU İNCİRİN İHRACAT YOLCULUĞU 30 EYLÜL’DE BAŞLAYACAK
KURU İNCİRİN İHRACAT YOLCULUĞU 30 EYLÜL’DE BAŞLAYACAK
Türkiye’nin geleneksel ihraç ürünlerinden kuru incirin, 2014/15 sezonunda ilk ihracat tarihini belirlemek için bir araya gelen Ege Kuru Meyve ve Mamulleri İhracatçıları Birliği Genel Kurulu oybirliğiyle 30 Eylül 2014 Salı gününü ilk ihraç tarihi olarak belirledi.
Limona zam gelince çakması çıktı
Limona zam gelince çakması çıktı
Limon fiyatlarının 10 liraya kadar dayanmasından sonra `Mayer` cinsi limonlar piyasaya sürüldü.
Çatlayan "Bardacık" Üreticiyi Üzdü
Çatlayan "Bardacık" Üreticiyi Üzdü
Torbalı'da bardacık incirinin çatlaması nedeniyle hem kalitesi hem de fiyatı düştü
PETKİM YILIN İLK YARISINDA NET KARINI 10’A KATLADI
PETKİM YILIN İLK YARISINDA NET KARINI 10’A KATLADI
• Türkiye’nin petrokimyada tek hammadde üreticisi konumundaki Petkim, 2014 yılının ilk yarısında 55 milyon TL net kar açıkladı. Böylece geçen yılın ilk altı ayına göre net karda 10 kat artış yaşandı. İlk 6 aylık dönemde 2.44 milyar TL ciro yapan şirketin kapasite kullanım oranı da 9 puanartarak yüzde 90’a ulaştı. • Petkim Genel Müdürü Sadettin Korkut, yılın ilkyarısında pazar odaklı dinamik planlama politikasının sonucu olarak ciro, brüt kar, faaliyet karı ve net kar rakamlarında artışların devam ettiğini söyledi.
AK Parti CHP arasında hizmet anlaşması
AK Parti CHP arasında hizmet anlaşması
AK Parti İzmir milletvekili ve Buca teşkilatı, ilçenin CHP’li belediye başkanı ile Buca’ya hizmet için anlaştı.
CUMHURBAŞKANLIĞINA ÇARE ARAYAN HÜKÜMET ENFLASYON’A YENİK DÜŞTÜ
CUMHURBAŞKANLIĞINA ÇARE ARAYAN HÜKÜMET ENFLASYON’A YENİK DÜŞTÜ
Temmuz ayında artan enflasyonun kötü ekonomi yönetiminin bir sonucu olduğunu söyleyen CHP’li Susam, “Çare üretim ekonomisi” dedi.
“İHRACAT TÜRKİYE’NİN EN ÖNEMLİ KOZU”
“İHRACAT TÜRKİYE’NİN EN ÖNEMLİ KOZU”
Esen Plastik Yönetim Kurulu Başkanı Salih Esen, dış ticaret açığının durdurulması için üretim payının artırılması gerektiğine dikkat çekerek “En önemli kozumuz ihracat. Olumsuzlukların aşılacağına ve Türkiye’nin dünyadaki ağırlığının güçleneceğine inancım tam” dedi.
Kaçak Mazotun Litresi 1.1 Liradan Satılıyor
Kaçak Mazotun Litresi 1.1 Liradan Satılıyor
Suriye'den gelen kaçak mazot, sınır illerinde 1.09 lira, diğer bölgelerde ise 1.8 liradan satılıyor.
ASLAN: 2.5 MİLYON KİŞİ KARA LİSTEDE
ASLAN: 2.5 MİLYON KİŞİ KARA LİSTEDE
Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan, büyümeden işsizliğe, dış ticaret açığından cari açığa kadar pek çok kilit noktada ekonominin alarm verdiğini belirterek, “ İnsanlar yaşamını borçlanarak sürdürüyor. 2.5 milyon insan kredi kartı borcu yüzünden kara listeye girdi. Yabancı yatırımcılar Türk halkının üzerinden 170 milyar doları ülkelerine götürdü. Gerçekçi bakarsanız tablo bu” dedi.
KREDİ ÇEKENLERE MÜJDE
KREDİ ÇEKENLERE MÜJDE
Kredi çekenler dikkat!
PİYASALARDA KARA CUMA!
PİYASALARDA KARA CUMA!
Perşembe günü Merkez Bankası'nın aldığı faiz kararı sonrası hafif volatil bir seyir izleyen Borsa İstanbul gün sonunda %0,59'luk bir düşüşle günü 81783 değerinden sonlandırmıştı.
BU MU GÜÇLÜ EKONOMİ? HALK BİTMİŞ!
BU MU GÜÇLÜ EKONOMİ? HALK BİTMİŞ!
Bana masal anlat baba içinde borç olmasın!
AKP YABANCI BESİCİYİ MEMNUN ETTİ.
AKP YABANCI BESİCİYİ MEMNUN ETTİ.
CHP’li Susam, et fiyatlarının besiciyi de vatandaşı da memnun edeceği bir noktada dengelenmesi ve bu alanda devlet politikası oluşturulması gerektiğini söyledi.
VERGİSİNİ ÖDEMEYENE KÖTÜ HABER!
VERGİSİNİ ÖDEMEYENE KÖTÜ HABER!
Vergisini zamanında ödeyene müjde!
TÜRK SU ÜRÜNLERİ SEKTÖRÜ FANCY FOOD’TA ŞOV YAPTI
TÜRK SU ÜRÜNLERİ SEKTÖRÜ FANCY FOOD’TA ŞOV YAPTI
Türkiye’nin ihracatta yıldız sektörlerinden Su Ürünleri Sektörü, Amerika pazarını büyütmeyi hedefliyor. Amerika Birleşik Devletleri’nde New York’ta düzenlenen ve Türkiye Milli Katılım Organizasyonu Ege İhracatçı Birlikleri tarafından üstlenilen, Summer Fancy Food Show Fuarı’na katılan Su Ürünleri Tanıtım Grubu, son yıllarda ciddi gelişim gösteren ABD pazarında Türk su ürünleri pazarının payını arttırmak istiyor.
İAOSB’ DE TEKSTİL VE HAZIRGİYİM SEKTÖRÜ MASAYA YATIRILDI
İAOSB’ DE TEKSTİL VE HAZIRGİYİM SEKTÖRÜ MASAYA YATIRILDI
İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’ nde düzenlenen Tekstil ve Hazırgiyim Çalıştayı’ nda; Sanayileşme süreci boyunca gelişmekte olan ülkelerin kalkınmalarında önemli rol oynayan sektörün ortak sorun alanları, öncelikleri ve çözümüne yönelik faaliyetler, karşılıklı fikir alışverişi ile belirlendi.
ASGARİ ÜCRETE ÇILGIN ZAM
ASGARİ ÜCRETE ÇILGIN ZAM
Asgari ücrete öğün başına öyle bir zam geldi ki.
Banvit
Banvit'in yetiştiricisinden kendi enerjisini üreten ilk çiftlik yatırımı
Türkiye’de enerjisini kendi üreten ilk çiftlik yatırımı Foça’da yapılıyor
Tavukçuyu IŞİD Vurdu
Tavukçuyu IŞİD Vurdu
IŞİD, Türkiye'deki tavukçuları krize soktu. Irak'a gönderilen tavuk yüklü TIR'lar, IŞİD yüzünden sınırda kaldı.
Ramazan
Ramazan'da sebze meyve fiyatları el yakacak
Türkiye Sebze ve Meyve Komisyoncuları Federasyonu Başkan Vekili Halil Öztürk, "Domates, biber, salatalık, patlıcan gibi ürünlerin yüzde 100'ün üzerinde bir fiyat artışı olacağını tahmin ediyoruz" dedi.
İzmir
Güneşli
Bugün
28 / 14 °C
Güneşli
Cumartesi
29 / 14 °C
Güneşli
Pazar
31 / 18 °C
DOLAR
2,2206
EURO
2,8618
ALTIN
87,36
BIST
78.081
 
-Kelebekler ayaklarıyla tat alırlar. -Kadınlar erkeklere oranla 2 kat fazla göz kırpar.(Çok yalan söyledikleri için olmasın) -İnsan vücudundaki en güçlü kas dildir. -Gözleri açık tutarak hapşırmak imkansızdır. (Bir rivayete görede gözleri açık hapşırı

İlginç Bilgiler 2
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
1648 Sultan İbrahim`in halli sonrasında, IV. Mehmet tahta çıkarıldı.
1924 Güneydoğu`da sınırda, Nasturi ayaklanması baş gösterdi.
1985 deneme3
2014 deneme 1
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
İzmir için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:11 06:48 13:15 16:44 19:24 20:48
Kek hamurunun piştikten sonra kalıptan rahat çıkması için 10 dakika bekletin. Fırına sürdüğünüz kek kalıbının yanmasını önlemek için kalıbın altına biraz tuz koyabilirsiniz.

Hamur İşi Tarifleri İle İlgili Püf Noktaları
Biyografi
Tüm Biyografiler