Samsung yeni mağazasını Avenue Bodrum AVM’de Açtı!
Bodrum’un ilk mobile ve dijital plazası olarak Avenue Bodrum AVM’de hizmet vermeye başlayan Samsung, teknoloji severler ile buluşmaya başladı.
Tarih: 12.08.2013 15:35:21

Açıldığı günden bu yana düzenlediği etkinlik ve aktiviteleri ile Bodrum’un yeni gözdesi olan
Avenue Bodrum AVM, güçlü marka karmasına teknolojinin lider markası Samsung’u da ekledi.  Açılış dönemine özel kampanyaları ile yoğun ilgi gören Avenue Bodrum AVM’nin önemli markası Samsung, Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun, Avenue Bodrum Samsung Mağaza Sahibi Cumhur  Kaplan,  Avenue Bodrum AVM Ortaklarından ve Türkmenoğlu İnşaat Sahibi Vedat Türkmen ve Avenue Bodrum AVM Müdürü Dilek Kurt tarafından gerçekleşen kurdele kesim töreni ile kapılarını teknoloji severlere açtı.

Dinamik bir yaşam tarzı sürdüren tüketicilerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak buna paralel teknolojiler ve çözümler geliştiren Samsung mağazasının açılışına; Samsung TV-Ege Bölge Satış Müdürü Erdem Türkyılmaz, Ege Bölgesi Servis Müdürü İlker Güven, Telekom Ticari Pazarlama Müdürü Elif Özdemir, Telekom Ege Bölge Satış Müdürü Çetin Aytaç ve Telekom Kanal Müdürü Erinç Akkalay da katılımlarıyla destek veren isimler arasındaydı.

İzmir ve Denizli mağazalarından sonra Bodrum’da şube açan Samsung, Bodrum'un ilk Mobile ve digital plazası olarak, AVM MFI Partners tarafından yönetilen Avenue Bodrum AVM’de teknoloji severlere hizmet veriyor.Kaynak:

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
TEKSTİLDE ÇIĞIR AÇACAK BULUŞ
TEKSTİLDE ÇIĞIR AÇACAK BULUŞ
İzmirli Makine Mühendisi Sedat Şen, tekstil sektöründeki imalat atıklarını yüksek kalitede elyafa dönüştüren devrim niteliğindeki geri dönüşüm makinesi için destek bekliyor.
Dolar Uçuyor
Dolar Uçuyor
Dolar haftaya hızlı başladı!
Af tebliği tamam başvuru başlıyor
Af tebliği tamam başvuru başlıyor
Torba yasa ile getirilen afların uygulama tebliği yayınlandı.
DOLAR DUR DURAK TANIMIYOR
DOLAR DUR DURAK TANIMIYOR
AKP ekonomisi artık civata tutmaz oldu. Merkez yeniden müdahele etti
DAHA FAZLA MİKTARDA TÜRK BALIĞI RUSYA’YA İHRAÇ EDİLECEK
DAHA FAZLA MİKTARDA TÜRK BALIĞI RUSYA’YA İHRAÇ EDİLECEK
Rusya’da su ürünlerimizin ihracatını arttırmak isteyen Su Ürünleri Tanıtım Grubu (STG), 15-18 Eylül 2014 tarihlerinde düzenlenen World Food Moscow Gıda Fuarı’na bu yıl da katılım sağladı.
"Üretimde neden gerideyiz?
"Üretimde neden gerideyiz?
“Kıyaslayacağımız konu, üretimde neredeyiz ve neden gerideyiz? olmalı”
ENFLASYON KURBAN FİYATLARINI DA VURDU
ENFLASYON KURBAN FİYATLARINI DA VURDU
Geçen yola oranla %15-20 yükseldi.
Bu çalıştay su ürünleri sektörüne ivme kazandıracak
Bu çalıştay su ürünleri sektörüne ivme kazandıracak
İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi, ‘III Balık Besleme ve Yem Teknolojisi Çalıştayı’na ev sahipliği yaptı. Çalıştayın Kaya Termal Otel’deki açılış törenine İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Galip Akhan da katılarak bu önemli organizasyonun gerçekleştirilmesine katkı sunan herkese teşekkür etti.
İSTANBUL WORLDFOOD’DA AKHİSAR RÜZGARI ESTİ
İSTANBUL WORLDFOOD’DA AKHİSAR RÜZGARI ESTİ
İstanbul CNR EXPO’da 22 yıldan beri her yıl düzenlenen ve Türkiye`nin en büyük Gıda Fuarı olan; Gıda Ürünleri ve Teknolojileri WorldfoodFuarına Akhisar Ticaret Borsası ileAkhisar Ticaret ve Sanayi Odası 10. kez stand açarak katıldı.Borsa ve Odanın Gıda işi ile uğraşan üyeleri için kiraladığı, Özel mimari çizimlerle tasarlanan 250 metrekarelik dev stand Fuarın en gözde , en çok uğranılan yeri oldu.
KANATLI SEKTÖRÜ 2023 HEDEFİNE EMİN ADIMLARLA İLERLİYOR
KANATLI SEKTÖRÜ 2023 HEDEFİNE EMİN ADIMLARLA İLERLİYOR
Kanatlı sektörünün son 10 yılda hem ihracatı, hem de ihraç ettiği ürün çeşitliliğinde büyük artış meydana gelmesi sektörün dış ticaret mevzuatını daha sıkı takip etmesini zorunlu hale getirdi. Kanatlı Tanıtım Grubu, “Dahilde İşleme Rejimi” ve “İhracata Yönelik Devlet Yardımları Kararları” konusunda sektörün profesyonellerine yönelik eğitim atağına kalktı.
Malta, Türk yatırımcıları bekliyor  Avrupa Birliği kapısını Malta’da üretimle açın
Malta, Türk yatırımcıları bekliyor Avrupa Birliği kapısını Malta’da üretimle açın
Malta Ekonomi Bakanlığı Müsteşarı Nancy Cauana ile Malta Girişimcilik Ajansı Kurumsal İşler Daire Başkanı Philo Meli Ege Bölgesi Sanayi Odası’nı ziyaret ederek, Egeli işadamlarını yatırıma çağırdı. Malta İzmir Fahri Konsolosu Ahmet Çalık’ın da eşlik ettiği ziyarette Ege Bölgesi Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erdoğan Çiçekçi, işgücü maliyetlerinin yüksekliğinin Malta’da yatırım için dezavantaj teşkil ettiğini belirterek bu konuda düzenleme yapılması çağrısında bulundu. Çiçekçi, “Makedonya, Bosna Hersek gibi ülkeler, işgücü maliyetlerinin düşüklüğünün yanı sıra, Türk yatırımcılara ücretsiz arazi seçenekleri sunuyor. Malta, bu konularda düzenleme yapmalı” dedi.
KURU İNCİRİN İHRACAT YOLCULUĞU 30 EYLÜL’DE BAŞLAYACAK
KURU İNCİRİN İHRACAT YOLCULUĞU 30 EYLÜL’DE BAŞLAYACAK
Türkiye’nin geleneksel ihraç ürünlerinden kuru incirin, 2014/15 sezonunda ilk ihracat tarihini belirlemek için bir araya gelen Ege Kuru Meyve ve Mamulleri İhracatçıları Birliği Genel Kurulu oybirliğiyle 30 Eylül 2014 Salı gününü ilk ihraç tarihi olarak belirledi.
Limona zam gelince çakması çıktı
Limona zam gelince çakması çıktı
Limon fiyatlarının 10 liraya kadar dayanmasından sonra `Mayer` cinsi limonlar piyasaya sürüldü.
Çatlayan "Bardacık" Üreticiyi Üzdü
Çatlayan "Bardacık" Üreticiyi Üzdü
Torbalı'da bardacık incirinin çatlaması nedeniyle hem kalitesi hem de fiyatı düştü
PETKİM YILIN İLK YARISINDA NET KARINI 10’A KATLADI
PETKİM YILIN İLK YARISINDA NET KARINI 10’A KATLADI
• Türkiye’nin petrokimyada tek hammadde üreticisi konumundaki Petkim, 2014 yılının ilk yarısında 55 milyon TL net kar açıkladı. Böylece geçen yılın ilk altı ayına göre net karda 10 kat artış yaşandı. İlk 6 aylık dönemde 2.44 milyar TL ciro yapan şirketin kapasite kullanım oranı da 9 puanartarak yüzde 90’a ulaştı. • Petkim Genel Müdürü Sadettin Korkut, yılın ilkyarısında pazar odaklı dinamik planlama politikasının sonucu olarak ciro, brüt kar, faaliyet karı ve net kar rakamlarında artışların devam ettiğini söyledi.
AK Parti CHP arasında hizmet anlaşması
AK Parti CHP arasında hizmet anlaşması
AK Parti İzmir milletvekili ve Buca teşkilatı, ilçenin CHP’li belediye başkanı ile Buca’ya hizmet için anlaştı.
CUMHURBAŞKANLIĞINA ÇARE ARAYAN HÜKÜMET ENFLASYON’A YENİK DÜŞTÜ
CUMHURBAŞKANLIĞINA ÇARE ARAYAN HÜKÜMET ENFLASYON’A YENİK DÜŞTÜ
Temmuz ayında artan enflasyonun kötü ekonomi yönetiminin bir sonucu olduğunu söyleyen CHP’li Susam, “Çare üretim ekonomisi” dedi.
“İHRACAT TÜRKİYE’NİN EN ÖNEMLİ KOZU”
“İHRACAT TÜRKİYE’NİN EN ÖNEMLİ KOZU”
Esen Plastik Yönetim Kurulu Başkanı Salih Esen, dış ticaret açığının durdurulması için üretim payının artırılması gerektiğine dikkat çekerek “En önemli kozumuz ihracat. Olumsuzlukların aşılacağına ve Türkiye’nin dünyadaki ağırlığının güçleneceğine inancım tam” dedi.
Kaçak Mazotun Litresi 1.1 Liradan Satılıyor
Kaçak Mazotun Litresi 1.1 Liradan Satılıyor
Suriye'den gelen kaçak mazot, sınır illerinde 1.09 lira, diğer bölgelerde ise 1.8 liradan satılıyor.
ASLAN: 2.5 MİLYON KİŞİ KARA LİSTEDE
ASLAN: 2.5 MİLYON KİŞİ KARA LİSTEDE
Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan, büyümeden işsizliğe, dış ticaret açığından cari açığa kadar pek çok kilit noktada ekonominin alarm verdiğini belirterek, “ İnsanlar yaşamını borçlanarak sürdürüyor. 2.5 milyon insan kredi kartı borcu yüzünden kara listeye girdi. Yabancı yatırımcılar Türk halkının üzerinden 170 milyar doları ülkelerine götürdü. Gerçekçi bakarsanız tablo bu” dedi.
KREDİ ÇEKENLERE MÜJDE
KREDİ ÇEKENLERE MÜJDE
Kredi çekenler dikkat!
PİYASALARDA KARA CUMA!
PİYASALARDA KARA CUMA!
Perşembe günü Merkez Bankası'nın aldığı faiz kararı sonrası hafif volatil bir seyir izleyen Borsa İstanbul gün sonunda %0,59'luk bir düşüşle günü 81783 değerinden sonlandırmıştı.
BU MU GÜÇLÜ EKONOMİ? HALK BİTMİŞ!
BU MU GÜÇLÜ EKONOMİ? HALK BİTMİŞ!
Bana masal anlat baba içinde borç olmasın!
AKP YABANCI BESİCİYİ MEMNUN ETTİ.
AKP YABANCI BESİCİYİ MEMNUN ETTİ.
CHP’li Susam, et fiyatlarının besiciyi de vatandaşı da memnun edeceği bir noktada dengelenmesi ve bu alanda devlet politikası oluşturulması gerektiğini söyledi.
İzmir
Parçalı bulutlu
Pazar
24 / 13 °C
Güneşli
Bugün
28 / 14 °C
Güneşli
Cuma
27 / 13 °C
DOLAR
2,2805
EURO
2,8790
ALTIN
88,56
BIST
75.125
 
-Her 4 Amerikalıdan biri mutlaka televizyonda görünüyor. (Sokakta her 4 kişiden 1 imza dağıtıyormuş düşünsenize) -Uyurken televizyon seyrederken yaktığımızdan daha fazla kalori yakıyoruz. (Demekli televizyonla uyutuluyoruz) -Bir karıncanın koku alma yet

İlginç Bilgiler 5
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
1648 Sultan İbrahim`in halli sonrasında, IV. Mehmet tahta çıkarıldı.
1924 Güneydoğu`da sınırda, Nasturi ayaklanması baş gösterdi.
1985 deneme3
2014 deneme 1
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
İzmir için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:24 06:59 13:11 16:30 19:04 20:26
Yufka ile yapılan böreklerde tepsiye yaydığınız yufkaların üzerine eritilmiş margarin ve sütten oluşmuş karışımı dökerseniz böreklerinize ayrı bir lezzet katarsınız. Yufka ile yaptığınız böreklerin üstüne, böreği fırına vermeden önce bir yumurtayı, bir ş

Börek Tarifleri İle İlgili Püf Noktaları
Biyografi
Tüm Biyografiler