HAYATIMIZA SAHİP ÇIKALIM!
Ülkemiz son dönemlerde zorlu günler geçiriyor. Hain terör saldırıları sonucunda kaybettiğimiz şehitlerimiz hepimizi yasa boğuyor. Öyle ki gündelik hayatımızı yaşamakta tedirginlik hissetmeye başladık. Fakat terör örgütlerinin en önemli amaçlarından biri de bize bunu yaşatmak. Dolayısıyla “Hayatımıza sahip çıkmalıyız” düşüncesi ile yola çıkan Dora Dergisi İzmirliler için yeni bir organizasyon yapmaya karar verdi.
Tarih: 26.3.2017 15:57:12

Ülkemiz son dönemlerde zorlu günler geçiriyor. Hain terör saldırıları sonucunda kaybettiğimiz şehitlerimiz hepimizi yasa boğuyor. Öyle ki gündelik hayatımızı yaşamakta tedirginlik hissetmeye başladık. Fakat terör örgütlerinin en önemli amaçlarından biri de bize bunu yaşatmak. Dolayısıyla “Hayatımıza sahip çıkmalıyız” düşüncesi ile yola çıkan Dora Dergisi İzmirliler için yeni bir organizasyon yapmaya karar verdi.

 

Hayatımıza sahip çıkmak için bir adım atan Dora Dergisi, 31 Mart – 1 Nisan 2017 Cuma - Cumartesi günleri, Alsancak Tren Garı´nda şık bir sunumla gündüzden geceye devam edecek iki günlük bir organizasyon için hazırlıklara başladı.

 

Organizasyonun adı “İzmir Hayatına Sahip Çık” olurken, proje kapsamında gerçekleşecek olan “1. Dora Tavla Turnuvası” tavla tutkunlarını bir araya getirecek. Birbirinden ünlü isimler organizasyon kapsamında Alsancak Tren Garı´nda olacak. Tavla turnuvasına katılım ücretleri ve Televizyon starı İvana Sert ve Modacı Ertan Kayıtken´in gerçekleştirecekleri workshop´un geliri Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Onkoloji Çocuk Bölümü ve Yeni Doğan Bölümü´nün eksiklerinin tamamlanması için kullanılacak. Irmak Atuk, Açelya Kartal, Cansu Melis Karakuş gibi ünlü modeller Ertan Kayıtken´in sunumunda kıyafet giyerken, davetin biletleri 100TL´den satışa sunulacak. Organizasyon alanınında yeme içme standları olurken, aynı zamanda içeride alışveriş yapılabilecek hediyelik eşya standları yer alacak.

 

Gün boyu alanında uzman isimler Stand up fenomeni Benan Bilek, Gurme Ahmet Güzelyağdöken, Psikoloji Danışmanı Ferhan Bıçakçılar, Uzman Diyetisyen Mehlika Öktem, Estetik Cerrahı Ulvi Güner, Astroloji Uzmanı Bendegül Candarlı, Moda Tasarımcısı Yasemin Karagülle, Moda Tasarımcısı Zeynep Mayruk ve İzmirli bloggerlar birbirinden renkli workshoplar gerçekleştirecek. Popüler sanatçılar Aslı Zen, Arda Türegün, Emre Kartal, Tezgah Grubu ve Dj Berkay iki gün boyunca unutulmaz konserler verirken, İzmirliler doyumsuz iki gün yaşayacak.

 

Celil Nalçakan´ın öncülüğünde gelecek olan Kafa Dergisi, unutulmayacak bir söyleşi ile İzmirli hayranları ile buluşacak. Tüm İzmir´in davetli olduğu bu özel iki gün 31 Mart-1 Nisan 2017´de Alsancak Tren Garı´nda gerçekleşecek. Tüm İzmir davetlidir.

 

 

Organizasyon İçeriği

Hayatına Sahip Çık; Alışveriş Yap!

Gün tasarımcıların keyifli standlarının açılışı ile başlayacak olup, onların satışları ile devam edecek. İzmirli tanınmış simalarında değerli katılımları ile renklenecek olan davetler ile satış yapacak olan tasarımcılar içinde önemli bir buluşma noktası olacak. Aynı zamanda bu hayatımızın en zorlu günlerinde gerçekleştirdiğimiz organizasyonla stand sahipleri ürünlerini tanıtmış, tüketici ile buluşturmuş olacak.

 

Hayatına Sahip Çık; Oyna Kazan

İzmir tavla derneği ile birlikte düzenleyeceğimiz “Tavla Turnuvası” gerçekleşecek. İzmirli tavla tutkunlarının yarışacağı organizasyonda kazananı özel bir sürpriz bekliyor olacak. Bu kıyasıya rekabette heyecan dorukta olacak.

 

Hayatına Sahip Çık; Müzik dinle, dans et!

Setup başına geçecek en özel isimlerden biri de Dj Berkay olacak. “İzmir Hayatına Sahip Çık” kapsamında gün boyu ara ara müzik sunumu yapacak olan Dj Berkay dinleyenleri müziği ile mest edecek.

 

Hayatına Sahip Çık; Eğlen, şarkı söyle

İlk günün akşamı sahne alacak olan Tezgah Grubu, nefesleri kesecek bir konser verecek. Doyumsuz eğlence için Tezgahı dinlemeye gelen herkes unutulmaz, müzik dolu bir akşam geçirecek… İkinci günün en eğlenceli saatleri elbette İzmirli sanatçılar Aslı Zen, Arda Türegün ve Emre Kartal ile İzmirli cemiyet hayatının tanınmış isimlerinin buluşması olacak. Birlikte sahneye çıkıp şarkı söyleyecek olan seçkin isimler, sevdikleri ile birlikte eğlenceli dakikalar geçirecek. Akşam 8´de başlayacak olan bu parti gece geç saatlere kadar devam edecek.

 

Hayatına Sahip Çık; Standları Gez

Bu güne kadar onlarca tasarımcı daveti ve partileri gerçekleştirdiğimizi baz alırsak, gerçekleştireceğimiz bu davette şık tasarımcılar yine bir araya gelecek. Davet ettiğimiz konuklarımız tasarım standlarını dolaşacak. Seçkin tasarımcılar ve markalar İzmirli alışveriş sever isimlerle buluşacak.

 

Hayatına Sahip Çık; Bağış Yap, Destek Ol

Duayen isim Ertan Kayıtken ve moda dünyasının ünlü isimlerinden İvana Sert ile birlikte keyifli bir  workshop gerçekleştirilecek. İzmirli cemiyet hayatının katılımı ile gerçekleşecek olan davet “İzmir Hayatına Sahip Çık” projesi adı altında bir hayır daveti olacak. Ertan Kayıtken, ile İvana Sert moda sohbeti gerçekleştirirken, 2017 koleksiyonunu da değerli moda tutkunu hanımlara tanıtmış olacak.  Elde edilen gelir, Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Onkoloji Çocuk Bölümü ve Yeni Doğan Bölümü´nün eksiklerinin tamamlanması için kullanılacak. Irmak Atuk, Açelya Kartal, Cansu Melis Karakuş gibi ünlü modeller Ertan Kayıtken´in sunumunda kıyafet giyerken, davetin biletleri 100TL´den satışa sunulacak. Bu hayırlı davete limitli katılım kabul edilecektir.

 

Hayatına Sahip Çık; gösterileri keyifle izle

İzmirCon´da organizasyon kapsamında bizlerle bizlerle birlikte olacak. Kendi bünyelerin bulunan Kule Sakinleri Derneği gün boyu çeşitli gösteriler yapacak.  Bu gösteriler film karakterlerinin ve bilgisayar oyunlarındaki karakterlerin kostümlerini giyerek konuklara eğlenceli anlar yaşatacaklar. En sevdiğin film yada bilgisayar oyunlarının karakter kostümlerini giyip, konuk olarak İzmirCon standını ziyaret edip, sizlerde unutulmaz bir gün geçirebilirsiniz.

 

Hayatına Sahip Çık, Nostaljiyi yaşa

İzmir Klasik Otomobilciler Derneği´ni de organizasyon kapsamında Alsancak Tren Garı´nda olacak. Klasik otomobil severlerin ziyaret edip gün oyu klasik arabaları group, fotoğraf çekebileceği bir konseptte hazır olacak olan dernek bugüne kadar katıldığı tüm organizasyonlarda büyük ilgi ile karşılandı.

 

Workshoplar

Hayatına Sahip Çık, Bilgilen, Öğren!

Gün boyu belli aralıklarla kendi alanında uzman isimlerin workshopları ile gerçekleşecek olan davet, hem öğretici hem de eğlenceli olacak. Gün boyu sağlık, mimari gibi çeşitli konularda workshoplar gerçekleşirken, uzman isimler deneyimlerini İzmirlilerle paylaşacak.

 

Kadın, Stand up ve Benan Bilek

Türkiye´nin izleyicisi sadece kadın olan ilk ve tek stand up programının mimarı Benan Bilek, İzmir Hayatına Sahip Çık organizasyonumuzda özel bir gösteri ile bizlerle birlikte olacak. Bu eğlenceli sohbeti kaçırmayın…

 

İzmir´de Tasarımcı Olmak

İzmirli moda tasarımcıları Zeynep Mayruk ve Yasemin Karagülle keyifli bir moda sohbeti gerçekleştirirken bugüne kadar yaşadıkları deneyimleri moda tutkunları ile paylaşacak. Soru cevap ile gerçekleşecek olan konuşmada tasarımcılar 2017 ilkbahar-yaz koleksiyonlarından 5 parçayı modeller üzerinde tanıtıp, yeni sezon hakkında göüşlerini paylaşacak.

 

Bloggerlarda “Hayatına Sahip Çık” diyor…

İzmirli tanınmış sima Dokuz Eylül Üniversitesi Öğretim Üyesi Doc. Dr. Engin Deniz Eriş moderatörlüğünde İzmirli moda bloggerların moda sohbetine tanıklık edeceksiniz. Bloggerlar hayat görüşlerini, düşüncelerini konuklarla paylaşırken, İzmirde blog yazarı olmak nasıldır, neler yapılabilir, nasıl olmalıdır gibi çeşitli konularda konuşma yapacaklar.

 

Kafa Dergisi ile buluşma

Türkiye´nin en trajlı dergilerinden biri olan “Kafa” ekibi ünlü oyuncu Celil Nalçakan ile birlikte İzmir´e geliyor. “İzmir Hayatına Sahip Çık” organizasyonumuz kapsamında hem okuyucuları hem de hayranları ile buluşacak olan Kafa Dergisi´nin söyleşisi kaçmaz. 

 

Astroloji meraklıları ile buluşma

Tanınmış Astroloji danışmanı Bendegül Çandarlı ile Alsancak Tren Garı´ında astroloji meraklılarına keyifli bir sohbet gerçekleştirecek. Merak edilen soruları cevaplayacak.

 

Sağlıklı görünmenin püf noktaları…

Ünlü diyetisyen Mehlika Öktem, Uzman Psikolojik Danışman Ferhan Bıçakçılar ve Estetik Cerrahı Ulvi Güner sağlıklı beslenmek ve sağlıklı görünmenin hem içsel hem de dıştan nasıl olduğunu konu alan bir workshop ile bizlerle birlikte olacak. Barkavizyon gösterimi ile bizi bilgileri ile donatacak olan alanında uzman isimler,  unutulmaz bir sunum gerçekleştirecek.

 

Ahmet Güzelyağdöken ile İzmir´in Lezzetleri sunumu…

İzmirli Gurme Ahmet Güzelyağdöken İzmir´in lezzetlerini farklı bir bakış açısı ile anlatacak. Yemekten keyif aldığımız yemeklerin hiç bilmediğimiz bir hikayesi var aslında… Bu hikayeleri en bileninden Ahmet Güzelyağdöken´den dinlemek isteyenler “İzmir Hayatına Sahip Çık” organizasyonunda  yerini alacak. Bu lezzet dolu sunumu kaçırmayın.

 

 

ETKİNLİK PLANLAMASI

•          Standların kurulması

•          Davetlilerin karşılanması

•          Workshopların başlaması

•          İkramlar, tanıtımlar

•          Dj performansı

•          Konserler

 


Anahtar Kelimeler: HAYATIMIZA SAHİP ÇIKALIM
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Muhalit Yalçın ile Ropörtaj
Muhalit Yalçın ile Ropörtaj
Muhallit Yalcin:Çağla Şikel´e benzetiliyorum
Ceren Serin,Modacıların Gözdesi...
Ceren Serin,Modacıların Gözdesi...
Bursalı güzel Manken Ceren Serin,İstanbulun Gözde Gelinlik Markasının Yüzü oldu..
Ünlü Top Model Merve Akkanat Özdilek Avm´de görüntülendi.
Ünlü Top Model Merve Akkanat Özdilek Avm´de görüntülendi.
Türkiye´nin Tescilli Top Modeli Merve Akkanat Özdilek Avm´de Magazincilerin Kameralrına takıldı.Spor giyim ve hafıf makyaj ile görüntülenen güzel Manken Merve Akkanat. Evine Yeni Mobilya baktığını ve Nisan Ayında´daki Defile ve Moda Çekimlerine Spor yaparak hazırlandığını belirtti.
Sinem Uğurlu,Uludağ Fashion Week´te Podyumda
Sinem Uğurlu,Uludağ Fashion Week´te Podyumda
Ünlü Modacıların aranan ismi haline gelen güzel ve deneyimli manken Sinem Uğurlu, başarılı adımlarla Türkiye´nin Top Modeli olma yolunda ilerliyor.
Çiğdem Boztaş Podyumda
Çiğdem Boztaş Podyumda
Güzel ve Başarılı Manken Çiğdem Boztaş ,Uludağ Fashion Week´te Podyumda..
İLK KEZ AYNI KAREDE
İLK KEZ AYNI KAREDE
Roll Life dergisinin yeni sayısında ilk kez yayınlanan bir görsel gündem oluşturdu.Dergi yazarlarından Işın Ergüney´in Edip Akbayram ve kızı Türkü Akbayram ile yaptığı röportaj nedeniyle Akbayram,kızı ve torunu aynı karede yer aldılar.Edip Akbayram torunu Lavin´den şöyle söz ediyor. “ Lavin hayatımın aşkı.Lavin´le birlikte sanki dünyaya yeniden geldim. İnanılmaz bir enerji yüklüyor bana. Her boş zamanımı onunla geçiriyorum”
Rabia Çifci Emin adımlar ile illerliyor
Rabia Çifci Emin adımlar ile illerliyor
Son Ayların Gözde Mankeni Rabia Çifci, Modacıların aranan ismi oldu. 19 yaşındaki genç manken özellikle gelinlik tanıtımlarında tercih ediliyor. Rabia´nın hedefi Başarılı bir Manken olarak emin adımlar ile ilerlemek olduğu belirtildi.
Tuana Candan Marka Yüzü oldu!
Tuana Candan Marka Yüzü oldu!
Türkiye´nin Gözde mankenlerinden Tuana Candan,önümüzdeki günlerde ünlü bir markanın reklam yüzü olmaya hazırlanıyor.
Evlilik Fuarında Merve Akkanat Rüzgarı esti
Evlilik Fuarında Merve Akkanat Rüzgarı esti
Cowgirl Defilesinin Baş Mankeni olarak Podyumda yerini alan Top Model of Turkey 1. si Merve Akkanat, Podyumun yıne Yıldızı oldu.
Can Uysal Şifa isimli şarkısıyla müzik dünyasına kıpır kıpır ve çok hareketli bir şarkıyla giriş yapmayı başardı.
Can Uysal Şifa isimli şarkısıyla müzik dünyasına kıpır kıpır ve çok hareketli bir şarkıyla giriş yapmayı başardı.
Genç yaştaki şarkıcının klibi ise geçtiğimiz günlerde tüm dijital platformlarda paylaşıldı. Küçük yaşlardan beri müzikle ilgilenen Can Uysal, gençlerin yeni pop starı olmaya aday. Büyük ses getirmeyi başaran şarkının söz ve müziği ise Cengiz Öktem imzası taşıyor.
Miss Koza of Turkey Güzellik Yarışması olarak,
Miss Koza of Turkey Güzellik Yarışması olarak,
9 Mart 2019 tarihinde Bursa Sheraoton Hotel´de Muhteşem bir Organizasyon ile Türkiye´nin yeni Güzelini Seçkin Jüri Önünde belirlemeye hazırlanıyor.
IF Wedding Fashion´a ziyaretçi akını
IF Wedding Fashion´a ziyaretçi akını
IF Wedding Fashion - 13. Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı´na ziyaretçi akını. 22-25 Ocak 2019 tarihleri arasında Fuar İzmir´de gerçekleştirilecek Fuara şimdiden 90 ülkeden ziyaretçinin gelmesinin beklendiğini açıklayan Ege Giyim Sanayicileri Derneği (EGSD) Yönetim Kurulu Başkanı Atınç Abay, yapılacak iş bağlantıları ile ihracatın katlanacağını söyledi.
Single Müjdesi Verdi
Single Müjdesi Verdi
Konser ve partilerde yapmış olduğu canlı performansları sayesinde 2018´e damga vurmayı başaran Mahmut Görgen, Yeni single çalışmalarına başladı.
Merve Akkanat Final´den Tac´ımla döneceğim dedi
Merve Akkanat Final´den Tac´ımla döneceğim dedi
Tescilli Top Model olan Türk Manken Merve Akkanat, Mısır´da düzenlenecek olan 25. Top Model of the World Yarışmasında Avrupa ve Asya Kıtalarını temsil edecek.
Top Model of the World Finalisti Merve Akkanat
Top Model of the World Finalisti Merve Akkanat
Dünyadan Tescilli 40 Top Model Finalist arasında Avrupa & Asya Kıtalarını Merve Akkanat Temsil edecek.
Top Model of the World Finalisti Merve Akkanat
Top Model of the World Finalisti Merve Akkanat
Dünyadan Tescilli 40 Top Model Finalist arasında Avrupa & Asya Kıtalarını Merve Akkanat Temsil edecek.
‘Kalpte Şahan Kanadı´ büyüledi…
‘Kalpte Şahan Kanadı´ büyüledi…
2015 yılında Aydın´ın Kuşadası İlçesi´nde geçirdiği trafik kazasında yaşamını yitiren 19 yaşındaki Selim Şahan Keklik´in anısına yapılan “Kalpte Şahan Kanadı” adlı defile izleyenleri büyüledi. Defilede duygusal anlar da yaşandı…
Mayo defilesi büyük ilgi gördü
Mayo defilesi büyük ilgi gördü
Ege Giyim Sanayicileri Derneği (EGSD), Ege İhracatçı Birlikleri, İzmir Ticaret Odası, İzmir Büyükşehir Belediyesi, İzmir Moda Tasarımcıları Derneği, Kariyer Eğitim Kurumları, İnce Fikirler, Wella, Estrella Estetik´in katkılarıyla Rönesans Ajans tarafından düzenlenen İzmir Fashion Week, İzmir Hilton Oteli´nde başladı.
İdil Fırat´ın Kına Organizatörü Erol Yıldırım: “Sosyetede Kına Gecesi Moda Oldu”
İdil Fırat´ın Kına Organizatörü Erol Yıldırım: “Sosyetede Kına Gecesi Moda Oldu”
Ünlülerin kına organizatörlüğünü yapan Erol Yıldırım, son olarak İdil Fırat´ın kına gecesi organizasyonu ile adından söz ettirdi. Yıldırım, “Son dönemde sosyetenin kına gecelerine ilgisi artmış durumda. İdil hanıma yaptığımız kına gecesi birçok ünlü ismin de dikkatini çekti. Bu geleneği yaşatıyor olmak bizim için gurur vericidir” ifadelerini kullandı.
İzmir Fashion Week dopdolu geçecek
İzmir Fashion Week dopdolu geçecek
Ege Giyim Sanayicileri Derneği (EGSD), Ege İhracatçı Birlikleri, İzmir Ticaret Odası, İzmir Büyükşehir Belediyesi, İzmir Moda Tasarımcıları Derneği, Kariyer Eğitim Kurumları, İnce Fikirler, Wella, Estrella Estetik, Efes Kuyumculuk ve Gordion İnşaat´ın katkılarıyla 5, 6, 7 Kasım 2018 tarihlerinde İzmir Hilton Oteli´nde gerçekleşecek İzmir Fashion Week´te, birbirinden özel tasarımlar, Türkiye´nin ünlü mankenleri tarafından sergilenecek.
KIZLARIN İSTERLERSE YAPAMAYACAĞI HİÇBİR ŞEY YOK
KIZLARIN İSTERLERSE YAPAMAYACAĞI HİÇBİR ŞEY YOK
Ege´nin En Büyük Outlet ve Eğlence Merkezi İzmir Westpark, önceki gün podyumların yıldızı Özge Ulusoy ve makyaj dünyasının fenomen ismi Danla Biliç´i ziyaretçileriyle buluşturdu.
Bodrum´dan Rüzgar Gibi Geçtiler
Bodrum´dan Rüzgar Gibi Geçtiler
Geçtiğimiz günlerde Bodrum Vogue Hotel´deki konserde sahneye çıkan Pınar Seli konser alanındaki müzikseverlere mükemmel dakikalar yaşattı.
DURUŞMADA TANIŞTILAR ÖMÜR BOYU MUTLULUK İÇİN EVET DEDİLER
DURUŞMADA TANIŞTILAR ÖMÜR BOYU MUTLULUK İÇİN EVET DEDİLER
Mahkemedeki bir duruşmada tanışan genç Avukatlar, görkemli bir düğünle dünya evine girdiler.
MELTEM CUMBUL´LA ÜÇ GÜNLÜK OYUNCULUK ATÖLYESİ
MELTEM CUMBUL´LA ÜÇ GÜNLÜK OYUNCULUK ATÖLYESİ
Başarılı oyuncu Meltem Cumbul´un oyunculara ve oyuncu adaylarına Eric Morris Sistemi ile "Mega Seçim Yolu: Alt Kişilikler" öğreteceği üç günlük oyunculuk atölyesi, TOY İzmir Ege Perla´ da 14-15 -16 Eylül de gerçekleşecek.
ÜNSAL VE TAŞ AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ
ÜNSAL VE TAŞ AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ
Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Gökhan Yüksel, Nurdan Ünsal ve Ümit Taş çiftinin nikâhını kıyarak mutluluklarına ortak oldu. 
Merve Akkanat´ta O Akıma Kapıldı
Merve Akkanat´ta O Akıma Kapıldı
Tescilli Top Model Merve Akkanat Ünlü´ler başlattığı akıma dahil oldu.
GÜL VE GÜNEŞ AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ
GÜL VE GÜNEŞ AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ
İzmir Bosna Sancak Dernek Başkanı Abdullah Gül (Pepiç)´ün oğlu Selim ile Dernek Saymanı Turgut Güneş (Jakupoviç)´in biricik kızları Merve görkemli bir düğünle dünya evine girdiler.
Vikingleri Egeli konfeksiyoncular giydirecek
Vikingleri Egeli konfeksiyoncular giydirecek
Türkiye´nin ihracatında lokomotif sektörlerin başında gelen hazır giyim ve konfeksiyon sektörü, ihracat hedeflerine ulaşmak için Danimarka´yı radarına aldı. Halihazırda Vikinglerin yüzde 10´unu giydiren Türk hazır giyim sektörü pazar payını arttırmak için Danimarka´ya gidiyor.
MAGAZİN DÜNYASININ DİVASI´  15. YIL DÖNÜMÜNÜ GÖRKEMLİ BİR  PARTİYLE KUTLADI
MAGAZİN DÜNYASININ DİVASI´ 15. YIL DÖNÜMÜNÜ GÖRKEMLİ BİR PARTİYLE KUTLADI
Magazin dünyasının ‘Diva´sı 15. yıl dönümünü çok özel bir geceyle kutladı...
Mutluluklarını Taçlandırdılar
Mutluluklarını Taçlandırdılar
Uluslararası lojistik hizmet üretiminde Türkiye´nin lider firmalarından Elmas Lojistik´in 3. kuşak yönetim kurulu üyesi Necdet Elmasoğlu hayatını işadamı Murat Ayık´ın güzel kızı Gizem Ayık ile birleştirdi.
Ülkü Ailesi´nin mutlu günü
Ülkü Ailesi´nin mutlu günü
Ömür boyu mutluluk için evet dediler
FİDELİTY SEVENLERİYLE BULUŞUYOR
FİDELİTY SEVENLERİYLE BULUŞUYOR
Senfonik müziğin usta yorumcusu Fidelity, sahnede sevenleriyle buluşuyor.
 Pati´ler için Muhteşem Defile
Pati´ler için Muhteşem Defile
Koza Derneği ve Tarkan Acar´ın Ortaklaşa düzenlediği Sokak Hayvanları Yararına düzenlenen Pati´Defilesinde Muhteşem bir Organizasyona İmza atıldı.
Dünya Kadınlar Gününe Özel Defile
Dünya Kadınlar Gününe Özel Defile
Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında Küçük Kulüp Alliance da İzmir Moda Tasarımcıları Derneği´nin organizasyonu ile İzmirli 13 başarılı moda tasarımcısı Küçük Kulüp üyelerine özel düzenlenen defile de tasarımlarını sergiledi. Defileye Ege Giyim Sanayicileri Derneği (EGSD) Yönetim Kurulu Atınç Abay ile birlikte birçok tekstilci de katıldı.
Studyo Güzellik´te 8 Mart´ta Özel Saç Show
Studyo Güzellik´te 8 Mart´ta Özel Saç Show
Bursa´nın Seçkin Kuaför Salonlarından Studyo Güzellik,8 Mart Dünya Kadınlar Gününe Özel bir Projeye hazırladılar. Basına Özel bir Gösteri hazırlayan Studyo Güzellik ekibi, Seçkin Mankenler Dilara Bilgiç,Merve Kahraman,Büşra Öztürk,Başak Demirci,Özge Tunalı ve Neslişah Ertürk ile Muhteşem bir gösteriye İmza attılar.
8 Mart Kadınlar Gününne Özel Gelinlikler
8 Mart Kadınlar Gününne Özel Gelinlikler
Gizem Gelinlik Tarafından Tasarlanan 8 Mart Dünya Kadınlar Gününe Özel Gelinlikler, Başarılı Mankenler tarafından Basına tanıtıldı.
Fransızlara Türk şıklığı
Fransızlara Türk şıklığı
Tasarım ve Ar-Ge yatırımlarıyla tüm dünyanın tercih ettiği koleksiyonlara imza atan Türk Konfeksiyon Sektörü, dünyanın en prestijli tekstil ve hazırgiyim fuarı olarak kabul edilen Premiere Vision (PV) Manufacturing Paris Fuarı´nda İlkbahar – Yaz 2018 koleksiyonlarını dünyanın dört bir tarafından gelen alıcılara sundu. Türk firmaları yeni ticari bağlantılarla yurda döndü.
Türk derisi Japonya´da moda ödüllerine ambargo koydu
Türk derisi Japonya´da moda ödüllerine ambargo koydu
Türkiye´de deri sektörüne genç ve yenilikçi tasarımcılar kazandırmak için 7 yıldır “Deri´n Fikirler Deri Üretim ve Tasarım Yarışması”nı düzenleyen Ege Deri ve Deri Mamulleri İhracatçıları Birliği ile Japonya´da moda eğitiminin öncüsü 90 yıllık geçmişe sahip Bunka Üniversitesi arasındaki işbirliği güçleniyor.
IF Wedding, modanın başkentine yine çok yakışacak
IF Wedding, modanın başkentine yine çok yakışacak
İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde Ege Giyim Sanayicileri (EGSD) partnerliğinde İZFAŞ tarafından gerçekleştirilecek olan IF Wedding Fashion İzmir – Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı, modanın başkentine yine çok yakışacak. 7-10 Şubat 2017 tarihlerinde Fuar İzmir´de kapılarını 11. kez açmaya hazırlanan IF Wedding Fashion İzmir, sektörün önemli markalarını İzmir´de buluşturacak.
ATA DEMİRER, DENİZ AŞKINI “OLANLAR OLDU” İLE BEYAZPERDEYE TAŞIDI
ATA DEMİRER, DENİZ AŞKINI “OLANLAR OLDU” İLE BEYAZPERDEYE TAŞIDI
BKM´nin yapımcılığını gerçekleştirdiği, Ata Demirer´in hem senaryosunu yazıp hem de başrolde oynadığı “Olanlar Oldu” filmi 20 Ocak Cuma günü vizyona giriyor.
HANDE YENER, ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLER İÇİN  ALL STAR 2017 DE SPORCULARLA ‘‘OMUZ OMUZA´´!!!
HANDE YENER, ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLER İÇİN ALL STAR 2017 DE SPORCULARLA ‘‘OMUZ OMUZA´´!!!
Ünlü şarkıcı Hande Yener, Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından 15 Ocak Pazar günü gerçekleştirilecek All Star 2017 de, şehit aileleri ve gaziler için Ülker Sports Arena´da sahne alacak... “Omuz Omuza” sloganıyla gerçekleşecek olan All Star 2017´de, Hande Yener şarkıları ve dansçılarıyla yılın spor organizasyonuna damgasını vurmaya hazırlanıyor.
Bursa´da Sevgililer Gününde Gelinlikler Podyumda
Bursa´da Sevgililer Gününde Gelinlikler Podyumda
İstanbul ve İzmir´de yapılan Gelinlik Fuarlarının bir benzerini Wedding Fashion Show Bursa 2017 adıyla Tarkan Acar tarafından Bursa´da düzenlenecek
Güzel Manken Diana Osypenko´dan Noel Mesajı
Güzel Manken Diana Osypenko´dan Noel Mesajı
Tescilli Manken Diana Osypenko,Noel Anne olarak Yeni Yılda Sevgi ve Barış diledi
YILBAŞI GECESİNDE STAR OLMAK İSTEYENE
YILBAŞI GECESİNDE STAR OLMAK İSTEYENE
Tasarımlarıyla hayatımıza dokunan ünlü modacı Cengiz Abazoğlu adL için hazırladığı yeni yıl koleksiyonuyla 2017 kadınının zarif hatlarını belirliyor. Türkiye ve Dünya´da 10 sezonluk işbirliğiyle bir ilki gerçekleştiren adL ve CENGİZ ABAZOĞLU yeni yıl modern ve klasik çizgilerin en cool birleşimi olarak karşımıza çıkıyor.
2017 Gelinlik modasını Merve Çalışkan ve İlknur Şeker sizin için yorumluyor...
2017 Gelinlik modasını Merve Çalışkan ve İlknur Şeker sizin için yorumluyor...
2017 ilkbahar ve yaz aylarında evlenecek kadınlara müjde!
MStar Türkiye´nin ilk online dans turnuvasını gerçekleştirdi!
MStar Türkiye´nin ilk online dans turnuvasını gerçekleştirdi!
16 takımın katıldığı ve oyuncuların dans yeteneklerini sergilediği turnuvanın şampiyonu BequieTNEO takımı oldu.
Fashion Week heyecanı başlıyor
Fashion Week heyecanı başlıyor
Rönesans Ajans ve Ege Giyim Sanayicileri Derneği (EGSD) tarafından 5-6-7 Aralık 2016 tarihlerinde Hilton İzmir Otel´de gerçekleştirilecek olan “İzmir Fashion Week´´ bu sene de görkemli defilelere sahne olacak.
Fashion Week için nefesler tutuldu
Fashion Week için nefesler tutuldu
Rönesans Ajans ve Ege Giyim Sanayicileri Derneği tarafından 5-6-7 Aralık 2016 tarihlerinde Hilton İzmir Otel´de gerçekleştirilecek olan “İzmir Fashion Week´´ bu sene de görkemli defilelere sahne olacak.
EİB XII. Moda Tasarım Yarışması´na Başvurular Başladı
EİB XII. Moda Tasarım Yarışması´na Başvurular Başladı
Genç tasarımcıların her yıl büyük heyecanla beklediği EİB Moda Tasarım Yarışması, bu yıl 12. Kez start aldı. “EİB Moda Tasarım Yarışması”nda bu yılki tema Re-FORM olarak tespit edildi.
 Aslan Sayım; Banu Alkan´a Ellerimle Gelinlik Giydirdim!
Aslan Sayım; Banu Alkan´a Ellerimle Gelinlik Giydirdim!
Yıldız Kaplan, Asena, Gülşah Buzlu, Firuze, Fulden Uras ve Banu Alkan gibi birçok sanatçının sosyal medya menajerliğini yapan kuaför, köşe yazarı, Radyo programcısı Aslan Sayım İhlas Haber Ajansına vermiş olduğu röportaj da Afrodit Banu Alkan hakkına bir anısını anlattı. Sosyal Medya´da Trend Topik oldu.
BÜLENT SERTTAŞ´IN MELEKLERİ...
BÜLENT SERTTAŞ´IN MELEKLERİ...
DİDEM BALÇIN VE DERYA ŞENSOY ‘‘KAYINÇO” ŞARKISININ KLİBİ İÇİN STÜDYOYA GİREN BÜLENT SERTTAŞ´A EŞLİK ETTİ…
DOLAR
5.4345
EURO
6.1114
-Global ısınma yükselen deniz seviyesi 2050 yılında shangai ve deniz kıyısındaki Çin şehirlerinde büyük sellere neden olacak.bu sellerde 76 milyon kişi evsiz kalacak. -Üzerinde barkodu olan ilk ürün Wringleys marka sakızdır. -Kereviz yerken harcanan ka

İlginç Bilgiler 3
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Aşk davaya benzer, cefa çekmek de şahide: Şahidin yoksa davayı kazanamazsın ki !

Mevlana
İzmir için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:37 08:19 13:23 15:51 18:10 19:39
Yufka ile yapılan böreklerde tepsiye yaydığınız yufkaların üzerine eritilmiş margarin ve sütten oluşmuş karışımı dökerseniz böreklerinize ayrı bir lezzet katarsınız. Yufka ile yaptığınız böreklerin üstüne, böreği fırına vermeden önce bir yumurtayı, bir ş

Börek Tarifleri İle İlgili Püf Noktaları