HAYATIMIZA SAHİP ÇIKALIM!
Ülkemiz son dönemlerde zorlu günler geçiriyor. Hain terör saldırıları sonucunda kaybettiğimiz şehitlerimiz hepimizi yasa boğuyor. Öyle ki gündelik hayatımızı yaşamakta tedirginlik hissetmeye başladık. Fakat terör örgütlerinin en önemli amaçlarından biri de bize bunu yaşatmak. Dolayısıyla “Hayatımıza sahip çıkmalıyız” düşüncesi ile yola çıkan Dora Dergisi İzmirliler için yeni bir organizasyon yapmaya karar verdi.
Tarih: 26.3.2017 15:57:12

Ülkemiz son dönemlerde zorlu günler geçiriyor. Hain terör saldırıları sonucunda kaybettiğimiz şehitlerimiz hepimizi yasa boğuyor. Öyle ki gündelik hayatımızı yaşamakta tedirginlik hissetmeye başladık. Fakat terör örgütlerinin en önemli amaçlarından biri de bize bunu yaşatmak. Dolayısıyla “Hayatımıza sahip çıkmalıyız” düşüncesi ile yola çıkan Dora Dergisi İzmirliler için yeni bir organizasyon yapmaya karar verdi.

 

Hayatımıza sahip çıkmak için bir adım atan Dora Dergisi, 31 Mart – 1 Nisan 2017 Cuma - Cumartesi günleri, Alsancak Tren Garı´nda şık bir sunumla gündüzden geceye devam edecek iki günlük bir organizasyon için hazırlıklara başladı.

 

Organizasyonun adı “İzmir Hayatına Sahip Çık” olurken, proje kapsamında gerçekleşecek olan “1. Dora Tavla Turnuvası” tavla tutkunlarını bir araya getirecek. Birbirinden ünlü isimler organizasyon kapsamında Alsancak Tren Garı´nda olacak. Tavla turnuvasına katılım ücretleri ve Televizyon starı İvana Sert ve Modacı Ertan Kayıtken´in gerçekleştirecekleri workshop´un geliri Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Onkoloji Çocuk Bölümü ve Yeni Doğan Bölümü´nün eksiklerinin tamamlanması için kullanılacak. Irmak Atuk, Açelya Kartal, Cansu Melis Karakuş gibi ünlü modeller Ertan Kayıtken´in sunumunda kıyafet giyerken, davetin biletleri 100TL´den satışa sunulacak. Organizasyon alanınında yeme içme standları olurken, aynı zamanda içeride alışveriş yapılabilecek hediyelik eşya standları yer alacak.

 

Gün boyu alanında uzman isimler Stand up fenomeni Benan Bilek, Gurme Ahmet Güzelyağdöken, Psikoloji Danışmanı Ferhan Bıçakçılar, Uzman Diyetisyen Mehlika Öktem, Estetik Cerrahı Ulvi Güner, Astroloji Uzmanı Bendegül Candarlı, Moda Tasarımcısı Yasemin Karagülle, Moda Tasarımcısı Zeynep Mayruk ve İzmirli bloggerlar birbirinden renkli workshoplar gerçekleştirecek. Popüler sanatçılar Aslı Zen, Arda Türegün, Emre Kartal, Tezgah Grubu ve Dj Berkay iki gün boyunca unutulmaz konserler verirken, İzmirliler doyumsuz iki gün yaşayacak.

 

Celil Nalçakan´ın öncülüğünde gelecek olan Kafa Dergisi, unutulmayacak bir söyleşi ile İzmirli hayranları ile buluşacak. Tüm İzmir´in davetli olduğu bu özel iki gün 31 Mart-1 Nisan 2017´de Alsancak Tren Garı´nda gerçekleşecek. Tüm İzmir davetlidir.

 

 

Organizasyon İçeriği

Hayatına Sahip Çık; Alışveriş Yap!

Gün tasarımcıların keyifli standlarının açılışı ile başlayacak olup, onların satışları ile devam edecek. İzmirli tanınmış simalarında değerli katılımları ile renklenecek olan davetler ile satış yapacak olan tasarımcılar içinde önemli bir buluşma noktası olacak. Aynı zamanda bu hayatımızın en zorlu günlerinde gerçekleştirdiğimiz organizasyonla stand sahipleri ürünlerini tanıtmış, tüketici ile buluşturmuş olacak.

 

Hayatına Sahip Çık; Oyna Kazan

İzmir tavla derneği ile birlikte düzenleyeceğimiz “Tavla Turnuvası” gerçekleşecek. İzmirli tavla tutkunlarının yarışacağı organizasyonda kazananı özel bir sürpriz bekliyor olacak. Bu kıyasıya rekabette heyecan dorukta olacak.

 

Hayatına Sahip Çık; Müzik dinle, dans et!

Setup başına geçecek en özel isimlerden biri de Dj Berkay olacak. “İzmir Hayatına Sahip Çık” kapsamında gün boyu ara ara müzik sunumu yapacak olan Dj Berkay dinleyenleri müziği ile mest edecek.

 

Hayatına Sahip Çık; Eğlen, şarkı söyle

İlk günün akşamı sahne alacak olan Tezgah Grubu, nefesleri kesecek bir konser verecek. Doyumsuz eğlence için Tezgahı dinlemeye gelen herkes unutulmaz, müzik dolu bir akşam geçirecek… İkinci günün en eğlenceli saatleri elbette İzmirli sanatçılar Aslı Zen, Arda Türegün ve Emre Kartal ile İzmirli cemiyet hayatının tanınmış isimlerinin buluşması olacak. Birlikte sahneye çıkıp şarkı söyleyecek olan seçkin isimler, sevdikleri ile birlikte eğlenceli dakikalar geçirecek. Akşam 8´de başlayacak olan bu parti gece geç saatlere kadar devam edecek.

 

Hayatına Sahip Çık; Standları Gez

Bu güne kadar onlarca tasarımcı daveti ve partileri gerçekleştirdiğimizi baz alırsak, gerçekleştireceğimiz bu davette şık tasarımcılar yine bir araya gelecek. Davet ettiğimiz konuklarımız tasarım standlarını dolaşacak. Seçkin tasarımcılar ve markalar İzmirli alışveriş sever isimlerle buluşacak.

 

Hayatına Sahip Çık; Bağış Yap, Destek Ol

Duayen isim Ertan Kayıtken ve moda dünyasının ünlü isimlerinden İvana Sert ile birlikte keyifli bir  workshop gerçekleştirilecek. İzmirli cemiyet hayatının katılımı ile gerçekleşecek olan davet “İzmir Hayatına Sahip Çık” projesi adı altında bir hayır daveti olacak. Ertan Kayıtken, ile İvana Sert moda sohbeti gerçekleştirirken, 2017 koleksiyonunu da değerli moda tutkunu hanımlara tanıtmış olacak.  Elde edilen gelir, Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Onkoloji Çocuk Bölümü ve Yeni Doğan Bölümü´nün eksiklerinin tamamlanması için kullanılacak. Irmak Atuk, Açelya Kartal, Cansu Melis Karakuş gibi ünlü modeller Ertan Kayıtken´in sunumunda kıyafet giyerken, davetin biletleri 100TL´den satışa sunulacak. Bu hayırlı davete limitli katılım kabul edilecektir.

 

Hayatına Sahip Çık; gösterileri keyifle izle

İzmirCon´da organizasyon kapsamında bizlerle bizlerle birlikte olacak. Kendi bünyelerin bulunan Kule Sakinleri Derneği gün boyu çeşitli gösteriler yapacak.  Bu gösteriler film karakterlerinin ve bilgisayar oyunlarındaki karakterlerin kostümlerini giyerek konuklara eğlenceli anlar yaşatacaklar. En sevdiğin film yada bilgisayar oyunlarının karakter kostümlerini giyip, konuk olarak İzmirCon standını ziyaret edip, sizlerde unutulmaz bir gün geçirebilirsiniz.

 

Hayatına Sahip Çık, Nostaljiyi yaşa

İzmir Klasik Otomobilciler Derneği´ni de organizasyon kapsamında Alsancak Tren Garı´nda olacak. Klasik otomobil severlerin ziyaret edip gün oyu klasik arabaları group, fotoğraf çekebileceği bir konseptte hazır olacak olan dernek bugüne kadar katıldığı tüm organizasyonlarda büyük ilgi ile karşılandı.

 

Workshoplar

Hayatına Sahip Çık, Bilgilen, Öğren!

Gün boyu belli aralıklarla kendi alanında uzman isimlerin workshopları ile gerçekleşecek olan davet, hem öğretici hem de eğlenceli olacak. Gün boyu sağlık, mimari gibi çeşitli konularda workshoplar gerçekleşirken, uzman isimler deneyimlerini İzmirlilerle paylaşacak.

 

Kadın, Stand up ve Benan Bilek

Türkiye´nin izleyicisi sadece kadın olan ilk ve tek stand up programının mimarı Benan Bilek, İzmir Hayatına Sahip Çık organizasyonumuzda özel bir gösteri ile bizlerle birlikte olacak. Bu eğlenceli sohbeti kaçırmayın…

 

İzmir´de Tasarımcı Olmak

İzmirli moda tasarımcıları Zeynep Mayruk ve Yasemin Karagülle keyifli bir moda sohbeti gerçekleştirirken bugüne kadar yaşadıkları deneyimleri moda tutkunları ile paylaşacak. Soru cevap ile gerçekleşecek olan konuşmada tasarımcılar 2017 ilkbahar-yaz koleksiyonlarından 5 parçayı modeller üzerinde tanıtıp, yeni sezon hakkında göüşlerini paylaşacak.

 

Bloggerlarda “Hayatına Sahip Çık” diyor…

İzmirli tanınmış sima Dokuz Eylül Üniversitesi Öğretim Üyesi Doc. Dr. Engin Deniz Eriş moderatörlüğünde İzmirli moda bloggerların moda sohbetine tanıklık edeceksiniz. Bloggerlar hayat görüşlerini, düşüncelerini konuklarla paylaşırken, İzmirde blog yazarı olmak nasıldır, neler yapılabilir, nasıl olmalıdır gibi çeşitli konularda konuşma yapacaklar.

 

Kafa Dergisi ile buluşma

Türkiye´nin en trajlı dergilerinden biri olan “Kafa” ekibi ünlü oyuncu Celil Nalçakan ile birlikte İzmir´e geliyor. “İzmir Hayatına Sahip Çık” organizasyonumuz kapsamında hem okuyucuları hem de hayranları ile buluşacak olan Kafa Dergisi´nin söyleşisi kaçmaz. 

 

Astroloji meraklıları ile buluşma

Tanınmış Astroloji danışmanı Bendegül Çandarlı ile Alsancak Tren Garı´ında astroloji meraklılarına keyifli bir sohbet gerçekleştirecek. Merak edilen soruları cevaplayacak.

 

Sağlıklı görünmenin püf noktaları…

Ünlü diyetisyen Mehlika Öktem, Uzman Psikolojik Danışman Ferhan Bıçakçılar ve Estetik Cerrahı Ulvi Güner sağlıklı beslenmek ve sağlıklı görünmenin hem içsel hem de dıştan nasıl olduğunu konu alan bir workshop ile bizlerle birlikte olacak. Barkavizyon gösterimi ile bizi bilgileri ile donatacak olan alanında uzman isimler,  unutulmaz bir sunum gerçekleştirecek.

 

Ahmet Güzelyağdöken ile İzmir´in Lezzetleri sunumu…

İzmirli Gurme Ahmet Güzelyağdöken İzmir´in lezzetlerini farklı bir bakış açısı ile anlatacak. Yemekten keyif aldığımız yemeklerin hiç bilmediğimiz bir hikayesi var aslında… Bu hikayeleri en bileninden Ahmet Güzelyağdöken´den dinlemek isteyenler “İzmir Hayatına Sahip Çık” organizasyonunda  yerini alacak. Bu lezzet dolu sunumu kaçırmayın.

 

 

ETKİNLİK PLANLAMASI

•          Standların kurulması

•          Davetlilerin karşılanması

•          Workshopların başlaması

•          İkramlar, tanıtımlar

•          Dj performansı

•          Konserler

 


Anahtar Kelimeler: HAYATIMIZA SAHİP ÇIKALIM
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
FİDELİTY SEVENLERİYLE BULUŞUYOR
FİDELİTY SEVENLERİYLE BULUŞUYOR
Senfonik müziğin usta yorumcusu Fidelity, sahnede sevenleriyle buluşuyor.
 Pati´ler için Muhteşem Defile
Pati´ler için Muhteşem Defile
Koza Derneği ve Tarkan Acar´ın Ortaklaşa düzenlediği Sokak Hayvanları Yararına düzenlenen Pati´Defilesinde Muhteşem bir Organizasyona İmza atıldı.
Dünya Kadınlar Gününe Özel Defile
Dünya Kadınlar Gününe Özel Defile
Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında Küçük Kulüp Alliance da İzmir Moda Tasarımcıları Derneği´nin organizasyonu ile İzmirli 13 başarılı moda tasarımcısı Küçük Kulüp üyelerine özel düzenlenen defile de tasarımlarını sergiledi. Defileye Ege Giyim Sanayicileri Derneği (EGSD) Yönetim Kurulu Atınç Abay ile birlikte birçok tekstilci de katıldı.
Studyo Güzellik´te 8 Mart´ta Özel Saç Show
Studyo Güzellik´te 8 Mart´ta Özel Saç Show
Bursa´nın Seçkin Kuaför Salonlarından Studyo Güzellik,8 Mart Dünya Kadınlar Gününe Özel bir Projeye hazırladılar. Basına Özel bir Gösteri hazırlayan Studyo Güzellik ekibi, Seçkin Mankenler Dilara Bilgiç,Merve Kahraman,Büşra Öztürk,Başak Demirci,Özge Tunalı ve Neslişah Ertürk ile Muhteşem bir gösteriye İmza attılar.
8 Mart Kadınlar Gününne Özel Gelinlikler
8 Mart Kadınlar Gününne Özel Gelinlikler
Gizem Gelinlik Tarafından Tasarlanan 8 Mart Dünya Kadınlar Gününe Özel Gelinlikler, Başarılı Mankenler tarafından Basına tanıtıldı.
Fransızlara Türk şıklığı
Fransızlara Türk şıklığı
Tasarım ve Ar-Ge yatırımlarıyla tüm dünyanın tercih ettiği koleksiyonlara imza atan Türk Konfeksiyon Sektörü, dünyanın en prestijli tekstil ve hazırgiyim fuarı olarak kabul edilen Premiere Vision (PV) Manufacturing Paris Fuarı´nda İlkbahar – Yaz 2018 koleksiyonlarını dünyanın dört bir tarafından gelen alıcılara sundu. Türk firmaları yeni ticari bağlantılarla yurda döndü.
Türk derisi Japonya´da moda ödüllerine ambargo koydu
Türk derisi Japonya´da moda ödüllerine ambargo koydu
Türkiye´de deri sektörüne genç ve yenilikçi tasarımcılar kazandırmak için 7 yıldır “Deri´n Fikirler Deri Üretim ve Tasarım Yarışması”nı düzenleyen Ege Deri ve Deri Mamulleri İhracatçıları Birliği ile Japonya´da moda eğitiminin öncüsü 90 yıllık geçmişe sahip Bunka Üniversitesi arasındaki işbirliği güçleniyor.
IF Wedding, modanın başkentine yine çok yakışacak
IF Wedding, modanın başkentine yine çok yakışacak
İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde Ege Giyim Sanayicileri (EGSD) partnerliğinde İZFAŞ tarafından gerçekleştirilecek olan IF Wedding Fashion İzmir – Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı, modanın başkentine yine çok yakışacak. 7-10 Şubat 2017 tarihlerinde Fuar İzmir´de kapılarını 11. kez açmaya hazırlanan IF Wedding Fashion İzmir, sektörün önemli markalarını İzmir´de buluşturacak.
ATA DEMİRER, DENİZ AŞKINI “OLANLAR OLDU” İLE BEYAZPERDEYE TAŞIDI
ATA DEMİRER, DENİZ AŞKINI “OLANLAR OLDU” İLE BEYAZPERDEYE TAŞIDI
BKM´nin yapımcılığını gerçekleştirdiği, Ata Demirer´in hem senaryosunu yazıp hem de başrolde oynadığı “Olanlar Oldu” filmi 20 Ocak Cuma günü vizyona giriyor.
HANDE YENER, ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLER İÇİN  ALL STAR 2017 DE SPORCULARLA ‘‘OMUZ OMUZA´´!!!
HANDE YENER, ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLER İÇİN ALL STAR 2017 DE SPORCULARLA ‘‘OMUZ OMUZA´´!!!
Ünlü şarkıcı Hande Yener, Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından 15 Ocak Pazar günü gerçekleştirilecek All Star 2017 de, şehit aileleri ve gaziler için Ülker Sports Arena´da sahne alacak... “Omuz Omuza” sloganıyla gerçekleşecek olan All Star 2017´de, Hande Yener şarkıları ve dansçılarıyla yılın spor organizasyonuna damgasını vurmaya hazırlanıyor.
Bursa´da Sevgililer Gününde Gelinlikler Podyumda
Bursa´da Sevgililer Gününde Gelinlikler Podyumda
İstanbul ve İzmir´de yapılan Gelinlik Fuarlarının bir benzerini Wedding Fashion Show Bursa 2017 adıyla Tarkan Acar tarafından Bursa´da düzenlenecek
Güzel Manken Diana Osypenko´dan Noel Mesajı
Güzel Manken Diana Osypenko´dan Noel Mesajı
Tescilli Manken Diana Osypenko,Noel Anne olarak Yeni Yılda Sevgi ve Barış diledi
YILBAŞI GECESİNDE STAR OLMAK İSTEYENE
YILBAŞI GECESİNDE STAR OLMAK İSTEYENE
Tasarımlarıyla hayatımıza dokunan ünlü modacı Cengiz Abazoğlu adL için hazırladığı yeni yıl koleksiyonuyla 2017 kadınının zarif hatlarını belirliyor. Türkiye ve Dünya´da 10 sezonluk işbirliğiyle bir ilki gerçekleştiren adL ve CENGİZ ABAZOĞLU yeni yıl modern ve klasik çizgilerin en cool birleşimi olarak karşımıza çıkıyor.
2017 Gelinlik modasını Merve Çalışkan ve İlknur Şeker sizin için yorumluyor...
2017 Gelinlik modasını Merve Çalışkan ve İlknur Şeker sizin için yorumluyor...
2017 ilkbahar ve yaz aylarında evlenecek kadınlara müjde!
MStar Türkiye´nin ilk online dans turnuvasını gerçekleştirdi!
MStar Türkiye´nin ilk online dans turnuvasını gerçekleştirdi!
16 takımın katıldığı ve oyuncuların dans yeteneklerini sergilediği turnuvanın şampiyonu BequieTNEO takımı oldu.
Fashion Week heyecanı başlıyor
Fashion Week heyecanı başlıyor
Rönesans Ajans ve Ege Giyim Sanayicileri Derneği (EGSD) tarafından 5-6-7 Aralık 2016 tarihlerinde Hilton İzmir Otel´de gerçekleştirilecek olan “İzmir Fashion Week´´ bu sene de görkemli defilelere sahne olacak.
Fashion Week için nefesler tutuldu
Fashion Week için nefesler tutuldu
Rönesans Ajans ve Ege Giyim Sanayicileri Derneği tarafından 5-6-7 Aralık 2016 tarihlerinde Hilton İzmir Otel´de gerçekleştirilecek olan “İzmir Fashion Week´´ bu sene de görkemli defilelere sahne olacak.
EİB XII. Moda Tasarım Yarışması´na Başvurular Başladı
EİB XII. Moda Tasarım Yarışması´na Başvurular Başladı
Genç tasarımcıların her yıl büyük heyecanla beklediği EİB Moda Tasarım Yarışması, bu yıl 12. Kez start aldı. “EİB Moda Tasarım Yarışması”nda bu yılki tema Re-FORM olarak tespit edildi.
 Aslan Sayım; Banu Alkan´a Ellerimle Gelinlik Giydirdim!
Aslan Sayım; Banu Alkan´a Ellerimle Gelinlik Giydirdim!
Yıldız Kaplan, Asena, Gülşah Buzlu, Firuze, Fulden Uras ve Banu Alkan gibi birçok sanatçının sosyal medya menajerliğini yapan kuaför, köşe yazarı, Radyo programcısı Aslan Sayım İhlas Haber Ajansına vermiş olduğu röportaj da Afrodit Banu Alkan hakkına bir anısını anlattı. Sosyal Medya´da Trend Topik oldu.
BÜLENT SERTTAŞ´IN MELEKLERİ...
BÜLENT SERTTAŞ´IN MELEKLERİ...
DİDEM BALÇIN VE DERYA ŞENSOY ‘‘KAYINÇO” ŞARKISININ KLİBİ İÇİN STÜDYOYA GİREN BÜLENT SERTTAŞ´A EŞLİK ETTİ…
Cumhuriyet Defilesi Bursa´da Ayakta alkışlandı
Cumhuriyet Defilesi Bursa´da Ayakta alkışlandı
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Bursa Magazin Outlet Uğur Mumcu Sahnesinde gerçekleşen Cumhuriyet Defilesinde Başarılı Mankenler ve Tanınmış isimler Podyumda göz doldurdu
Çağla Şıkel MaviBahçe´de Modayı  Anlatacak
Çağla Şıkel MaviBahçe´de Modayı Anlatacak
İzmir´de moda ve alışverişin kalbi, kentin yeni yaşam alanı MaviBahçe tarafından düzenlenen Shopping Festivali´nde atacak. 21 Ekimde başlayan ve 30 Ekime kadar sürecek organizasyon kapsamında ünlü manken Çağla Şıkel, ´En Moda Sohbetler´ isimli, halka açık bir söyleşi gerçekleştirecek.
Zumba bahane kondisyon şahane
Zumba bahane kondisyon şahane
Düzenlediği ulusal turnuvaların yanı sıra üyelerine farklı branşlardan etkinlik alternatifleri de sunan Kültürpark Tenis Kulübü (KTK), Ege Bölgesi´nde faaliyet gösteren zumba eğitmenlerini öğrencileriyle birlikte ağırladı.
Sezonun En Komik Filmi “Bir Baba Hindu” Ekibi İzmir´e Geliyor
Sezonun En Komik Filmi “Bir Baba Hindu” Ekibi İzmir´e Geliyor
Sinemaseverlerin merakla beklediği, ilk Türk Bollywood filmi “Bir Baba Hindu”ekibi İzmir´e geliyor.
EKRANLARIN LALE´Sİ: Lale Karaca…
EKRANLARIN LALE´Sİ: Lale Karaca…
Aslında on parmağında on marifet var. Dizi oyunculuğundan tutun da menejerliğe kadar uzanan deneyimleri olsa da onu magazin programlarının güzel sunucusu olarak tanıyoruz
Melis Fırat ´Çakal´ ile çok iddialı
Melis Fırat ´Çakal´ ile çok iddialı
İzmirli genç popçunun ilk single çalışması Çakal, tüm dijital platformlarda yerini aldı. Dev kadroyla çalışan Fırat, “ Rakiplerimiz güçlü evet, ama bende dişli bir rakibim” dedi
 Lale Karaca Güzelliği ve Sunumuyla Göz doldurdu
Lale Karaca Güzelliği ve Sunumuyla Göz doldurdu
Güzel ve Başarılı Sunucu Lale Karaca NR 1 ve Fashion Tv´nin Defilesini başarıyla Sunumuyla büyük beğeni topladı
“ÇARKIFELEK” HABERİN ZİRVESİNDE
“ÇARKIFELEK” HABERİN ZİRVESİNDE
Ekranlarda yayınlanan otuza yakın yarışma program içinde Ağustos ayında “Çarkıfelek”in en fazla konuşulan yarışma programı olduğu belirlendi. Medya Takip Ajansı Interpress´in yapmış olduğu haber araştırmasına göre, Mehmet
Ünlüler Bursa´da Demokrasi için Podyumda Yürüdü
Ünlüler Bursa´da Demokrasi için Podyumda Yürüdü
Bursa´nın Seçkin Mekanlarından Club Nox´ta Demokrasi için El Ele Defilesi düzenlendi,Mankenler,Oyuncular,Sanatçılar ve Renkli Yüzler Podyuma çıkarak Ses getiren bir Sosyal Sorumluluk Projesine İmza attılar
YERLİ KENDALL TUĞÇE ARAL
YERLİ KENDALL TUĞÇE ARAL
Kendall Jenner´ın sosyal medyada oldukça ses getiren mayolu paylaşımının ardından ünlü manken Tüğçe Aral objektifler karşısına geçerek aynı pozu vererek, aradaki benzerliğe dikkat çekti..
TÜRKİYE´NİN GÜZELLERİ MERT OPTİK´TE
TÜRKİYE´NİN GÜZELLERİ MERT OPTİK´TE
Miss & Mr Model Of Turkey 2016´nın finalisti olan güzeller yarışma sponsorlarından Mert Optik´in Alsancak mağazasını ziyaret etti. Birbirinden güzel kızlar Mert Optik´te dünya markası gözlükleri deneyerek poz verdiler.
Oğuzhan Hoca´nın  ikinci mutluluğu…
Oğuzhan Hoca´nın ikinci mutluluğu…
Ata Barı´nda davul salonu inletti, Asuman Ertekin sesiyle hem coşturdu, hem dinletti.
Doğum gününü sahnede kutlayacak!
Doğum gününü sahnede kutlayacak!
Türk sanat dünyasının en önemli isimlerinden biri olan Zuhal Olcay, yeni yaşını Karşıyaka´da, sahnede kutlayacak.
Ünlü modacılar genç tasarımcılarla buluştu
Ünlü modacılar genç tasarımcılarla buluştu
Ege Giyim Sanayicileri Derneği (EGSD) ile Çeşme Belediyesi işbirliği ile gerçekleştirilen Alaçatı MILLFEST 2016- Moda ve Sanat Festivali´nde genç tasarımcılar ile tecrübeli tasarımcılar buluştu.
Modacıların adresi Alaçatı olacak
Modacıların adresi Alaçatı olacak
Ege Giyim Sanayici Derneği´nin (EGSD) prestij projelerinden birisi olan Alaçatı MILLFEST 2016 - Moda ve Sanat Festivali 28 Temmuz (yarın) başlıyor. İlk düzenlendiği tarihten bugüne kadar çok sayıda genç tasarımcının kendini gösterme fırsatı bulduğu Alaçatı MILLFEST bu yıl 11´inci kez moda severlerle buluşurken, 4 gün boyunca dünyaca ünlü tatil beldesi modacıların adresi olacak.
Alaçatı MILLFEST 2016 heyecanı başlıyor Modanın kalbi Alaçatı´da atacak
Alaçatı MILLFEST 2016 heyecanı başlıyor Modanın kalbi Alaçatı´da atacak
Ege Giyim Sanayici Derneği´nin (EGSD) prestij projelerinden birisi olan Alaçatı MILLFEST 2016 - Moda ve Sanat Festivali heyecanı başlıyor. İlk düzenlendiği tarihten bugüne kadar çok sayıda genç tasarımcının kendini gösterme fırsatı bulduğu Alaçatı MILLFEST bu yıl 11´inci kez moda severlerle buluşacak.
Tuğçe Aral, Çeşme Aktüel Dergisine içini döktü
Tuğçe Aral, Çeşme Aktüel Dergisine içini döktü
Adı Mehmet Ali Erbil, Rafet El Roman ve Tolgahan Sayışman ile anılan 2014 Miss Freedom Of Turkey birinci güzeli Tuğçe Aral, bu dedikoduların asılsız, gönül sayfasının ise boş olduğunu söyledi..
EN ÇOK CEM YILMAZ KONUŞULDU
EN ÇOK CEM YILMAZ KONUŞULDU
Haziran ayı geride kalırken sanat ve eğlence dünyasından magazin sayfalarına yansıyan medyatik isimler belirlendi. Medya Takibi Ajansı Interpress´in sadece yazılı mecrayı kapsayan araştırmasında, geçtiğimiz ay magazin haberlerinde en çok ünlü komedyen Cem Yılmaz´ın adının geçtiği belirlendi.
MaviBahçe´de eğlence dolu "Evlilik Festivali"
MaviBahçe´de eğlence dolu "Evlilik Festivali"
Hayatınızın en anlamlı "evet"ini söylemeden önce öğrenmeniz gereken çok şey var.
ESRA EROL´DA SÜRPRİZ EVLİLİK TEKLİFİ
ESRA EROL´DA SÜRPRİZ EVLİLİK TEKLİFİ
Hafta içi her gün Atv ekranlarında yayınlanan evlilik programı Esra Erol´da yaşanan sürpriz evlilik teklifi güne damgasını vurdu.
LIZT ALFONSO DANCE CUBA MUHTEŞEM GÖSTERİLERİ
LIZT ALFONSO DANCE CUBA MUHTEŞEM GÖSTERİLERİ
Henüz çocukken kendi dans topluluğunu kurmanın ve onu dünya sahnelerine taşımanın hayalini kuran Lizt Alfonso´nun 23 yaşında hayata geçirdiği “Lizt Alfonso Dance Cuba” bugün dünyanın en seçkin dans ve müzik topluluklarından biri haline geldi.
AYŞE ÇINAR´IN İLK ALBÜMÜ: DENİZ GİBİ SEV HERŞEY HAYAL ETMEKLE BAŞLADI...
AYŞE ÇINAR´IN İLK ALBÜMÜ: DENİZ GİBİ SEV HERŞEY HAYAL ETMEKLE BAŞLADI...
Türkiye´nin yepyeni sesi Ayşe Çınar ilk albümü ´´Deniz Gibi Sev´´i dinleyicilerin beğenisine sunmaya hazırlanıyor.
Moda Barcelona´dan önce İzmir´de
Moda Barcelona´dan önce İzmir´de
Ege Giyim Sanayicileri Derneği (EGSD) ve Türkiye Moda Hazır Giyim Federasyonu (TMHF) geçmiş dönem Başkanı Nedim Örün´ün sahibi olduğu Örünler Tekstil, 2017 kış modasını Barcelona´dan önce İzmir´de vitrine çıkardı. 3. İzmir Tekstil ve
Tedarikçiler yenilikçi ürünleri ile vitrine çıktı
Tedarikçiler yenilikçi ürünleri ile vitrine çıktı
Ege Giyim Sanayicileri Derneği (EGSD) tarafından hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren üretici ve tedarikçilerin bir araya getiren 3. Ege Tekstil ve Konfeksiyon Tedarikçileri buluşması Hilton Oteli´nde yapıldı. EGSD Yönetim Kurulu Başkanı Mukadder Özden, sektör temsilcileri ve EGSD üyelerinin katıldığı açılış töreninde Enriko Aliberti tarafından hazırlanan mini defile de büyük ilgi gördü.
Tuğçe Kurşunoğlu´ndan Özel Pozlar
Tuğçe Kurşunoğlu´ndan Özel Pozlar
Güzel Oyuncu Tuğçe Kurşunoğlu´ndan Motunkhan´a Özel Pozlar
İzmir Kipa AVM´lerinde Anneler Günü Defilesi
İzmir Kipa AVM´lerinde Anneler Günü Defilesi
Balçova ve Çiğli Kipa AVM´lerinde 7 ve 8 Mayıs tarihlerinde Anneler Günü´ne özel defile düzenlenecek. Defilede ünlü mankenler Ece Gürsel ve Şebnem Schaefer podyuma çıkacak.
Alsancak Moda Günleri Defilesi´nde Moda Rüzgarı.
Alsancak Moda Günleri Defilesi´nde Moda Rüzgarı.
Dora Magazin´in İzmir Alsancak Tren Garı´nda yapılan İzmir Moda Günleri´ndeki final defilesine dünyaca ünlü saç tasarım markası Harun Cici´nin saç tasarımları damgasını vurdu.
ALSANCAK MODA GÜNLERİ´NE ÜNLÜ AKINI
ALSANCAK MODA GÜNLERİ´NE ÜNLÜ AKINI
DORA MAGAZİN OLARAK 16-17 NİSAN 2016 CUMARTESİ - PAZAR GÜNLERİ GERÇEKLEŞECEK “ALSANCAK MODA GÜNLERİ” GÖRKEMLİ DEFİLELERE, GÖZALICI STUDYOLARA VE SEÇKİN İSİMLERİN KATILIM SAĞLAYACAĞI SUNUMLARA SAHNE OLACAK..
Demet Aktaş Sahnelerin Kraliçesi!
Demet Aktaş Sahnelerin Kraliçesi!
Başarılı ve Güzel Sanatçı Demet Aktaş emin adımlarla Sahnelerde gösterdiği Performans ile Zirveye Yürüyor
İzmir Fashion Week 2016 Başlıyor
İzmir Fashion Week 2016 Başlıyor
İzmir´in Moda şehri olma hedefi çalışmaları doğrultusunda başlatılan projeler arasında yer alan, Ege Giyim Sanayicileri Derneği (EGSD) ve Rönesans Ajans işbirliği, İzmir Büyükşehir Belediyesi´nin destekleri ile yapılan İzmir Fashion Week 12-13-14 Nisan tarihlerinde İzmir Arena´da yapılacak. İzmir´in tasarım ve moda kenti kimliğini güçlendirmek, markaları tanıtarak hazır giyimde ticaret hacmini artırmak amacıyla gerçekleştirilen ve 3 gün sürecek etkinlikte 2016 ilkbahar ve yaz ürünleri moda severlerle buluşacak.
İzmir Fashion Week 2016 Başlıyor
İzmir Fashion Week 2016 Başlıyor
İzmir´in Moda şehri olma hedefi çalışmaları doğrultusunda başlatılan projeler arasında yer alan, Rönesans Ajans tarafından organize edilen ve İzmir Büyükşehir Belediyesi ile Ege Giyim Sanayicileri Derneği´nin (EGSD) destek verdiği İzmir Fashion Week 12-13-14 Nisan tarihlerinde İzmir Arena´da yapılacak.
İzmir Hava Durumu
Bugün
Güneşli
21°
10°
Pazar
Güneşli
25°
Pazartesi
Güneşli
27°
11°
Salı
Güneşli
26°
12°
DOLAR
4.0332
EURO
4.9670
-Kelebekler ayaklarıyla tat alırlar. -Kadınlar erkeklere oranla 2 kat fazla göz kırpar.(Çok yalan söyledikleri için olmasın) -İnsan vücudundaki en güçlü kas dildir. -Gözleri açık tutarak hapşırmak imkansızdır. (Bir rivayete görede gözleri açık hapşırı

İlginç Bilgiler 2
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Bela insanın diline bağlıdır. Bir kimse bir şeyi ‘yapmam’ dedi mi, şeytan her işini bırakıp onu yaptırana kadar uğraşır.

Hz. Muhammed
İzmir için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:37 08:19 13:23 15:51 18:10 19:39
Kek hamurunun piştikten sonra kalıptan rahat çıkması için 10 dakika bekletin. Fırına sürdüğünüz kek kalıbının yanmasını önlemek için kalıbın altına biraz tuz koyabilirsiniz.

Hamur İşi Tarifleri İle İlgili Püf Noktaları