CHP BAYRAKLI´DA DAYANIŞMA GECESİ
Cumhuriyet Halk Partisi Bayraklı ilçe örgütü tarafından organize edilen dayanışma gecesinde konuşan CHP İlçe Başkanı Pınar Susmuş, "´Güçlü örgüt, güçlü belediye´ diyerek, çıktığımız bu yolda her daim başarıyı yakalayacağız. Çünkü arkamızda partisine, davasına inanmış, mücadele ruhuyla dolu büyük bir çoğunluk var. Bu birlikteliği büyüteceğiz" dedi. Etkinliğe Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, meclis üyeleri, eski bakanlardan Yaşar Okuyan ve CHP il, ilçe yöneticileriyle kongre delegeleri katıldı.
Tarih: 17.1.2020 21:47:15

Cumhuriyet Halk Partisi Bayraklı ilçe örgütü tarafından organize edilen dayanışma gecesinde konuşan CHP İlçe Başkanı Pınar Susmuş, "´Güçlü örgüt, güçlü belediye´ diyerek, çıktığımız bu yolda her daim başarıyı yakalayacağız. Çünkü arkamızda partisine, davasına inanmış, mücadele ruhuyla dolu büyük bir çoğunluk var. Bu birlikteliği büyüteceğiz" dedi. Etkinliğe Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, meclis üyeleri, eski bakanlardan Yaşar Okuyan  ve CHP il, ilçe yöneticileriyle kongre delegeleri katıldı.

 /resimler/2020-1/17/2148582349026.jpg

Cumhuriyet Halk Partisi Bayraklı ilçe örgütü, CHP İl Başkanı Deniz Yücel, il, ilçe yöneticileri, il kongre delegeleri, Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal ve meclis üyeleri dayanışma gecesinde bir araya geldi. Etkinlikte Bayraklı´da birlik, beraberlik ve dayanışmanın her zaman devam edeceği vurgulandı.

 /resimler/2020-1/17/2149191099532.jpg

ÜLKENİN KURTULUŞU CHP´DEN GEÇİYOR

CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, "Bayraklı´yı daha yaşanabilir bir kent haline getirebilmek, yaşam standartlarını yükseltmek ve çocuklarımız ve gençlerimizin daha huzurlu bir ortamda yetişmeleri ve gelişmeleri için bir yandan Bayraklı Belediye Başkanımız ve meclis üyelerimiz Bayraklı´ya hizmet ederken, diğer taraftan da ilçe başkanımız, yönetim kurulu üyelerimiz ve tüm Bayraklı örgütümüz Cumhuriyet Halk Partisi´ni iktidara taşımak için ve belediye hizmetlerini halka doğru anlatmak için hizmet veriyor. Bu çok önemli, değerli ve onurlu bir görev. Bu ülkede daha mutlu, huzurlu, dostça ve kardeşçe yaşamamız için mücadele ediyorsunuz. Bu ülkenin kurtuluşu Cumhuriyet Halk Partisi´nden geçiyor. Hukukun, adaletin, özgürlüğün, eşitliğin, bağımsızlığın yolu Cumhuriyet Halk Partisi´nden geçiyor. Biz bunu başarabilecek güçteyiz. Partimizi iktidara taşımak boynumuzun borcudur. Bu vesileyle çiçeği burnunda ilçe başkanımız ve yönetimimizi kutluyor ve başarılar diliyorum" diye konuştu.

 /resimler/2020-1/17/2150074381650.jpg

BAYRAKLI´DA DAYANIŞMA SÜRECEK

CHP Bayraklı İlçe Başkanı Pınar Susmuş da, "Bu tabloyu görmek bizim için büyük onur ve gurur. ´Bayraklı olarak tarih yazacağız´ dedik. Bayraklı´nın ilk kadın ilçe başkanı olarak burada görev alıp bu değerli yapıya hitap etmek çok önemli. ´Güçlü örgüt, güçlü belediye´ diyerek, çıktığımız bu yolda her daim başarıyı yakalayacağız. Çünkü arkamızda partisine, davasına inanmış, mücadele ruhuyla dolu büyük bir çoğunluk var. İzmir demokrasinin beşiği. Biz de büyük bir kentin önemli bir ilçesinde önemli bir sorumluluğu üstlendik. Demokrasinin beşiği olan bir dille siyaset yapıyoruz. Birlik ve dayanışma Bayraklı´da her zaman devam edecek" dedi.

 /resimler/2020-1/17/2150370944765.jpg

ÜZERİMİZE DÜŞENİ YAPACAĞIZ

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal ise, "Bize düşen görev her zaman örgütümüzün yanında olarak üzerimize düşeni yapmak. Partimizin iktidara gidebilmesi için hep birlikte çalışmak. Ben şu anki resme baktığımda önümüzdeki genel seçimlerde Bayraklı´da oylarımızı ne kadar artıracağımızı dosta düşmana, herkese çok açık ve net göstereceğimize inanıyorum. Çünkü güçlü bir örgütümüz ve idaremiz var. Partimizin ve örgütümüzün her zaman yanında olacağımızı bir kez daha deklare ediyoruz. İnanıyorum ki, il kongre süreci de tamamlandığında Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu´nun gösterdiği yolda, hedefleri doğrultusunda, hem Bayraklı hem de il örgütümüzün üzerine düşeni yapacağına olan inancımız tam. Bugün İzmir´de ciddi başarılara imza atmış, seçim süreçlerini doğru yürütmüş, duruşu,  vizyonu ve anlayışıyla pırıl pırıl bir il başkanımız var. İnanıyorum ki, önümüzdeki süreçlerde İzmir farklı rekorlara yürüyecek. Tüm örgütümüzle il başkanımızın yanında durarak, üzerimize düşenin tamamını yapacağımızı söylemek bizim asli görevlerimizden bir tanesi. Sayın Genel Başkanımızın ortaya koyduğu vizyon ölçeğinde pozisyon almak bizim asli görevlerimizden bir tanesi" dedi.

 

Anahtar Kelimeler: CHP BAYRAKLI DAYANIŞMA GECESİ
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
CHP İZMİR İL BAŞKANI DENİZ YÜCEL, BAYRAKLI ÖRGÜTÜYLE BULUŞTU
CHP İZMİR İL BAŞKANI DENİZ YÜCEL, BAYRAKLI ÖRGÜTÜYLE BULUŞTU
İlçe kongrelerinin tamamlanmasının ardından seçilen yeni başkan ve yönetim ziyaretlerini sürdüren Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Deniz Yücel, il kongresi öncesi CHP Bayraklı örgütüyle buluştu. Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, CHP Bayraklı İlçe Başkanı Pınar Susmuş ve kongre delegeleriyle bir araya gelinen toplantıda birlik ve beraberlik mesajları verilirken, dayanışmanın artırılarak, tek hedefin hep birlikte iktidara yürümek olduğu vurgulandı.
BAYRAKLI´DA CHP´YE BÜYÜK İLGİ
BAYRAKLI´DA CHP´YE BÜYÜK İLGİ
Bayraklı Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Kongresinden sonra Bayraklı´da tarihinde ilk Kadın Siyasetçi olarak İlçe Başkanı seçilmesinin ardından her gün onlarca kişinin ziyaretçi akınına uğrayan yeni Başkan Pınar Susmuş gidişattan bir hayli memnun.
CHP BAYRAKLI GENÇLİK KOLLARI BAŞKAN ADAYI TOLGA PERİŞAN ADAYLIĞINI AÇIKLADI.
CHP BAYRAKLI GENÇLİK KOLLARI BAŞKAN ADAYI TOLGA PERİŞAN ADAYLIĞINI AÇIKLADI.
Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Bayraklı Gençlik Kolları Başkanlığı için adaylığını ilk açıklayan isim Tolğa Perişan oldu. Perişan yaptığı basın açıklamasında projelerini ve örgüt yönetme vizyonunu anlattı.
CİNDİ CAN POLAT: 2020 UMUDUN YILI OLSUN
CİNDİ CAN POLAT: 2020 UMUDUN YILI OLSUN
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bayraklı Belediye Meclis Üyesi Cindi Can Polat, Yeni Yılı Kutlayarak, "2020´ye girerken zorlu bir dönemden geçiyoruz. Yeni yılla birlikte geleceğe umutla bakıyoruz. 2020 umudun yılı olsun" temennisinde bulundu.
CHP BAYRAKLI BELEDİYE MECLİS ÜYESİ MEHMET TOPTAŞ: 2020 YOKSULLUĞUN ve YOLSUZLUĞUN OLMADIĞI YIL OLSUN
CHP BAYRAKLI BELEDİYE MECLİS ÜYESİ MEHMET TOPTAŞ: 2020 YOKSULLUĞUN ve YOLSUZLUĞUN OLMADIĞI YIL OLSUN
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bayraklı Belediye Meclis Üyesi Mehmet Toptaş, "2020 Yoksulluğun ve Yolsuzluğun olmadığı yıl olsun" temennisinde bulunarak vatandaşların yeni yılını kutlama mesajı yayımladı.
Susmuş ve ekibinden Başkan Sandal´a ziyaret
Susmuş ve ekibinden Başkan Sandal´a ziyaret
Cumhuriyet Halk Partisi Bayraklı yeni İlçe Başkanı Pınar Susmuş ve yönetim kurulu üyeleri Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal´ı ziyaret etti. Yeni yönetime başarılar dileyen Başkan Sandal, “El ele vererek, Bayraklı´yı sadece İzmir´in değil, Türkiye´nin ve dünyanın sayılı kentlerinden biri yapacağız” dedi.
CHP BAYRAKLI´DA SUSMUŞ DÖNEMİ
CHP BAYRAKLI´DA SUSMUŞ DÖNEMİ
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bayraklı İlçe Başkanı olarak seçilen Avukat Pınar Susmuş, mazbatasını aldı. Susmuş aynı zamanda rakibi eski milletvekili ve iki dönem İzmir İl Başkanlığı yapmış Selçuk Ayhan´ı eleyerek Bayraklı siyaset tarihinde Kadın İlçe Başkanı olarak, bir ilk yaşattı.
CHP BAYRAKLI ÖRGÜTÜ KUBİLAY´LA BEKÇİ HASAN ve ŞEVKİ BEYLERİ UNUTMADI.
CHP BAYRAKLI ÖRGÜTÜ KUBİLAY´LA BEKÇİ HASAN ve ŞEVKİ BEYLERİ UNUTMADI.
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe örgütü ve yeni Seçilen İlçe Başkanı Pınar Susmuş, katledilişlerinin 89. yıldönümünde Şehit Asteğmen Mustafa Fehmi Kubilay´la Bekçi Hasan ve Şevki beyleri unutmadı.
BAYRAKLI CHP´YE KADIN BAŞKAN
BAYRAKLI CHP´YE KADIN BAŞKAN
Bayraklı siyaset tarihinde bir ilk yaşandı. 2009 yılında Bayraklı ilçe olduğundan buyana ilk Kadın İlçe Başkanı olarak tarihe geçen Avukat Pınar Susmuş, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) 5.İlçe Kongresinde İlçe Başkanı olarak seçildi.
CHP BAYRAKLI İLÇE BAŞKAN ADAYI SELÇUK AYHAN: TÜM ÖRGÜTÜ GÖREVE ÇAĞIRDI
CHP BAYRAKLI İLÇE BAŞKAN ADAYI SELÇUK AYHAN: TÜM ÖRGÜTÜ GÖREVE ÇAĞIRDI
(Özel Haber - Ece İçmez) CHP İzmir eski İl Başkanı Selçuk Ayhan, Bayraklı İlçe Başkanlığında adaylığını açıklamasının ardından kongre süreci devam ederken basın açıklamasında bulundu.
ÖRGÜTÜM İZİN VERİRSE VARIM
ÖRGÜTÜM İZİN VERİRSE VARIM
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bayraklı İlçe Örgütünde, kongre takvimi gereğince mahalle delegeleri seçimleri yapıldı.
CHP BAYRAKLI´NIN YENİ İLÇE BAŞKANI KİM OLACAK?
CHP BAYRAKLI´NIN YENİ İLÇE BAŞKANI KİM OLACAK?
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bayraklı´da 2014 ve 2019´da 2 defa Bayraklı´da başarıyla İlçe yerel seçimleri kazanan CHP´nin İlçe Başkanı Cemalettin Alper´in Aday olmayacağım, açıklamasının ardından örgüt içerisindeki bazı partililerin İlçe Başkanlığına aday olacağı isimleri de kulislerde konuşulmaya başlandı.
CHP´li Serdar Sandal, belgelerle açıkladı.
CHP´li Serdar Sandal, belgelerle açıkladı.
Adalet bu partinin sadece adında var. Adalet olmayan yerde çöküntü başlar. Seçimde AKP için çalışmayacağım´ diyen Ali Aslan ve partisindeki abileri CHP´yi karalamaya çalışıyorlar.
"CHP´Lİ SANDAL´DAN BAYRAKLI´YA ESKİŞEHİR MODELİ"
"CHP´Lİ SANDAL´DAN BAYRAKLI´YA ESKİŞEHİR MODELİ"
CHP Bayraklı Belediye Başkan Adayı Serdar Sandal, Bornova ve Laka derelerini Eskişehir´deki Porsuk Çayı gibi yapacaklarını açıkladı. Bayraklı´nın bu iki deresini, etrafında birçok sosyal tesisin bulunduğu, içinde teknelerin dolaştığı bir cazibe merkezi haline dönüştüreceklerini kaydeden Sandal “Dünyanın birçok yerinden kruvaziyer gemilerle gelen turistler, küçük teknelerle Smyrna Meydanı´na gelip, oradan 8 bin yıllık Smyrna höyüğünü ve kuracağımız müzeyi ziyaret edecek, derelerimizin etrafındaki sosyal donatı alanlarında vakit geçirecek” dedi.
CHP´LİYMİŞ..!
CHP´LİYMİŞ..!
Sevgili okurlarım aylardan beri Bayraklımızda siyaset yapanlar hakkında birçok şey yazdım. En çok CHP´liymiş gibi görünüp, CHP´de ikbal peşinde koşanları yazmıştım.
SANDAL: “GÜCÜNÜZ YETİYORSA BİZİ VATANDAŞIN KALBİNDEN SÖKÜN”
SANDAL: “GÜCÜNÜZ YETİYORSA BİZİ VATANDAŞIN KALBİNDEN SÖKÜN”
Bayraklı´da kimseyi ayırmadan toplumun tamamını kucaklayan demokratik bir seçim çalışması sürdürdüklerini belirten CHP Bayraklı Belediye Başkan Adayı Serdar Sandal, buna karşın son günlerde CHP´ye yönelik saldırılarının dozunun giderek artmasına tepki gösterdi. CHP´li 3-4 gencin demir sopalarla dövüldüğünü, seçim bürolarının kurşunlandığını ve son olarak da hemen her gün afişlerinin yırtılıp karalandığını ve üzerine başka bir adayın afişlerinin yapıştırıldığını belirten Sandal “Afişlerimizi yırtsan da, duvarlardan indirsen de sen de çok iyi biliyorsun ki biz Bayraklı´da tüm yurttaşlarımızın gönlüne yazıldık. Gücünüz yetiyorsa gelin bizi yurttaşlarımızın gönlünden silin. Siyasi rakiplerimize de buradan sesleniyorum. Saldırıları kınayacağınıza 2 AKP´li meclis üyeniz ve gençlik kolları başkanınızla birlikte 30 adamla çevirdiğiniz gençlerimizden özür dileyin. Onur budur, şahsiyet budur” dedi.
CİVELEK, BAYRAKLI´YA BAHARI ERKEN GETİRDİ.
CİVELEK, BAYRAKLI´YA BAHARI ERKEN GETİRDİ.
Yerel seçimlere çok az bir süre kalmasına rağmen tüm siyasi partilerde çalışmalar hızla sürüyor. Daha evvel Bayraklı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) den 81 kişi ile istifa ederek CHP´ye katılan Bayraklı Çarşı Esnafı Dernek Başkanı Ertuğrul Civelek, 2019 yerel seçimlerine CHP´den meclis üyesi adayı olarak katıldı. Adaylığının tanıtım programında renkli sahneler oluştu.
SÖZ KONUSU BAYRAKLI İSE GERİSİ TEFERRUATTIR
SÖZ KONUSU BAYRAKLI İSE GERİSİ TEFERRUATTIR
31 Martta Türkiye geneli ve Bayraklı´da gerçekleştirilecek yerel yönetimler seçimleri için Cumhur ittifakı ile AKP ve MHP´nin ortak adayı olan AKP Adayı Ali Aslan aylar öncesinden aday olarak seçim çalışmaları yapmakta, kısa bir süre içerisinde CHP´nin Adayı olan Serdar Sandal Millet ittifakı Adayı olarak Bayraklı´da Ali Aslan´ın karşısına çıkması ile Ali Aslan´ın seçim kazanma şansı sıfıra düştü.
GİDENE GÜLE GÜLE DEMİYORUM, BETER OLUN!..
GİDENE GÜLE GÜLE DEMİYORUM, BETER OLUN!..
Sevgili okurlarım olanlara bakıyorum da hayretler içerisinde kalıyorum. CHP de ne kadar hain varmış haberimiz yokmuş.
İzmir Bayraklı´da Cemal Mehmethanoğlu Tepkisi
İzmir Bayraklı´da Cemal Mehmethanoğlu Tepkisi
Cumhuriyet Halk Partisi genel merkezinde yoğun bir aday belirlemesi mesaisi yaşanıyor. İzmir ilçeleri özelinde kesin olmayan fakat kulislerde konuşulan isimlerden birisi de Bayraklı Belediyesi için Cevat Durak.
BAYRAKLI´DA ADAY PROTESTOSU
BAYRAKLI´DA ADAY PROTESTOSU
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezinin MYK üyelerince açıklanan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Tunç Soyer olurken ilçelerde aday listelerine vatandaşlar tepki gösterdi.
CHP´Lİ ÖNCEL; ÇOCUKLARIN KARNE HEDİYESİ KİTAPTIR
CHP´Lİ ÖNCEL; ÇOCUKLARIN KARNE HEDİYESİ KİTAPTIR
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bayraklı Belediye Başkan Aday Adayı Murat Haluk Öncel Bayraklı´daki çeşitli okullara giderek öğrencilere karne hediyesi olarak kitap dağıttı.
CHP´Lİ VAHAP YILMAZ; "BAYRAKLI BETONA GÖMÜLMEYECEK"
CHP´Lİ VAHAP YILMAZ; "BAYRAKLI BETONA GÖMÜLMEYECEK"
Cumhuriyet Halk Partisi ( CHP) Bayraklı Belediye Başkan Aday adayı Mimar Vahap Yılmaz, Bayraklı´da bulunan Malatyalıların genelde uğrak yeri olduğu Malatyalılar kıraathanesinde Malatyalı hemşerileri ile bir araya gelerek, istek ve sorunlarını dinledi.
CHP´Lİ VAHAP YILMAZ; BAYRAKLI İÇİN 100 YIL KALICI PROJE İLE HAZIRIM.
CHP´Lİ VAHAP YILMAZ; BAYRAKLI İÇİN 100 YIL KALICI PROJE İLE HAZIRIM.
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bayraklı aday adayı Vahap Yılmaz, hedefinin “hep yükselen değerler” olduğunu belirterek, Bayraklı için önemli açıklamalarda bulundu.
CHP´Lİ BAŞKANDAN AK PARTİ ADAY ADAYINA TAM DESTEK.
CHP´Lİ BAŞKANDAN AK PARTİ ADAY ADAYINA TAM DESTEK.
2009 yılında Bayraklı´da yapılan yerel seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisinden Meclis Üyesi seçilip 5 yıl CHP Bayraklı Belediye Meclis Üyeliği görevinde bulunan Rıza Urhan, dün akşam AK Parti Bayraklı Belediye Başkan Aday Adayı Mikail Bilici´ye STK ziyaretlerini esnasında Banazlılılar Kültür ve Dayanışma Derneği olarak tam destek sözü verdi.
Halka hizmetin direnç gerektirdiğini söyleyen Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ; "Bayraklı´da yapılamaz denilenleri yaptık”
Halka hizmetin direnç gerektirdiğini söyleyen Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ; "Bayraklı´da yapılamaz denilenleri yaptık”
Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ yerel yönetimler aracılığı ile halka hizmetin her zamankinden çok direnç gerektirdiğini söyledi.
YAZ GİTSİN!
YAZ GİTSİN!
Bir göreve talip olmak için aday adayı olduğunuz da yüzünüzde sahte gülüşle cadde ve sokaklarda Kemal Sunal´ın Şaban´ı gibi gezin, Ceylan gibi sekin aman ha ayakkabınız ıslanmasın, tozlanmasın..
CHP´Lİ TEKİN AKKOYUN ADAY ADAYLIĞINI VE PROJELERİNİ AÇIKLADI.
CHP´Lİ TEKİN AKKOYUN ADAY ADAYLIĞINI VE PROJELERİNİ AÇIKLADI.
31 Mart 2019´da yapılacak olan yerel seçimler için Partisi Bayraklı Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)´den Aday Adayı olan Türk Kızılayı Konak Şube Başkanı Tekin Akkoyun Bayraklı Çiçek Düğün Salonunda düzenlediği törenle Aday Adaylığını açıkladı.
“BAŞKA İZMİR YOK, İZMİR İÇİN KARABAĞ”
“BAŞKA İZMİR YOK, İZMİR İÇİN KARABAĞ”
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday adaylık dosyasını teslim ettikten sonra Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ için bir araya gelen gönüllüler çığ gibi büyüyor. Oluşan büyük destekle ilçelerde sokak sokak çalışmalarını sürdüren kadınlar, “İzmir için Karabağ ve Başka İzmir yok” sloganlarıyla Başkan Hasan Karabağ´ı anlatıyor.
ADI KERİM ÖZER, TÜM SORUNLARI ÇÖZER
ADI KERİM ÖZER, TÜM SORUNLARI ÇÖZER
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bayraklı Belediye Başkan Aday Adayı Kerim Özer, Aday Adaylık müracaatını yaptığı günden beri Mahalle, Mahalle gezerek Muhtarlar ve STK´larla buluşmaya devam ediyor.
CHP´li Cindi Can Polat, Bayraklı´yı ortak akılla yöneteceğiz.
CHP´li Cindi Can Polat, Bayraklı´yı ortak akılla yöneteceğiz.
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bayraklı Belediye Başkan Aday Adayı Cindi Can Polat, Bayraklı ilçe sınırları içerisinde kalan Bornova Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD Şube Başkanı ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ederek, çalışmaları ve olası projeleri hakkında bilgi verdi.
CHP´Lİ CİNDİ CAN POLAT; BAYRAKLI´YA HEYACAN GETİRDİ.
CHP´Lİ CİNDİ CAN POLAT; BAYRAKLI´YA HEYACAN GETİRDİ.
Genç yaşta siyasete atılıp, Partinin her kademesinde görev alan aldığı görevi başarı ile sonuçlandıran 15 yıldır da Belediye meclis üyeliği görevi yaparak Belediyecilikte ustalaşan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bayraklı Belediye Başkan Aday Adayı Cindi Can Polat, seçim atmosferini de çok iyi bilen kişi olduğundan 31 Martta yapılacak olan yerel seçimler için ara vermeden çalışıyor.
CHP´Lİ CİNDİ CAN POLAT; PAZAR ZİYARETİNDE  “ALANDA, SATAN DA MEMNUN DEĞİL”
CHP´Lİ CİNDİ CAN POLAT; PAZAR ZİYARETİNDE “ALANDA, SATAN DA MEMNUN DEĞİL”
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bayraklı Belediye Başkan Aday Adayı Cindi Can Polat Pazar esnafını ziyaret ederek, vatandaşlarla da sohbet etti. Bayraklı´da kurulan semt pazarlarını ziyaret ederek hem vatandaşın hem esnafın sorunlarını dinledi.
CHP´Lİ CİNDİ CAN POLAT: AMACIM İNSAN ODAKLI BİR BELEDİYECİLİK
CHP´Lİ CİNDİ CAN POLAT: AMACIM İNSAN ODAKLI BİR BELEDİYECİLİK
Karşıyaka´da 2004 Bayraklı´da 2009-2014 yılındaki seçim çalışmalarında CHP´den Meclis Üyesi adayı olarak katılan ve 15 yıl Meclis Üyeliği yapan Cindi Can Polat, 31 Mart 2019 yerel seçimlerine Belediye Başkan aday adayı olarak sahaya indi.
NAFİZ GÜRMAN PAZAR YERİ HİZMETE AÇILDI
NAFİZ GÜRMAN PAZAR YERİ HİZMETE AÇILDI
Nafiz Gürman Mahallesi´nde 280 pazarcı tezgahının yer alacağı 5 bin 500 metrekare oturma alanına sahip kapalı pazar yeri geniş katılımla hizmete açıldı. Çarşamba günleri faaliyet gösterecek pazar için düzenlenen törende konuşan Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, "Burayı iki kat planlamıştık. Üstüne spor tesisi ve düğün salonu yapacaktık ancak büyükşehir planlaması bunu reddetti. Özkanlar Pazar Yeri´ni de çözümsüz bırakan biz değiliz. Ama orayı da ben yine çözeceğim. Sadece biraz zaman istiyorum" dedi.
CHP BAYRAKLI MECLİS ÜYESİ ADAY ADAYLARI TAM LİSTESİ
CHP BAYRAKLI MECLİS ÜYESİ ADAY ADAYLARI TAM LİSTESİ
CHP BAYRAKLI´DA REKOR ADAY ADAYI 119 Meclis Üyeliği Aday Adaylığı Başvurusu Yapıldı.
Cindi Can Polat´ın Adaylık açıklaması mitinge dönüştü
Cindi Can Polat´ın Adaylık açıklaması mitinge dönüştü
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bayraklı Belediye Başkan aday adayı Cindi Can Polat´ın adaylık açıklaması ilçe binasına sığmayınca katılımcılar ilçe binası önünü miting alanına çevirdi.
BAYRAKLIYA YENİ BİR UMUT SONGÜL GÖK
BAYRAKLIYA YENİ BİR UMUT SONGÜL GÖK
“AMOZON KADINLARININ RUHUNU YAŞATMAK İÇİ ADAYIM”
HADİ O ZAMAN NE DURUYORSUNUZ!
HADİ O ZAMAN NE DURUYORSUNUZ!
Sevgili okurlarım geçtiğimiz günler içerisinde CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu; "İstanbul, Ankara, Balıkesir, Antalya, Mersin. Adana, Uşak buraları alacağız. İstanbul´u başarı hikâyesi olan birisiyle alınır!.." Demişti.
CHP´li Sındır, Bayraklı´da Erzurumlularla Biraraya Geldi.
CHP´li Sındır, Bayraklı´da Erzurumlularla Biraraya Geldi.
CHP Genel Sekreteri Kamil Okyay Sındır, Bayraklı´da Erzurum Palandöken Kültür ve Yardımlaşma Derneğinde STK yöneticileri ve kanat önderleriyle bir araya geldi, Hayır´ı anlattı.
BAYRAKLI´DA CHP´Lİ KADINLAR  “HAYIR” İÇİN ÇALIŞIYOR
BAYRAKLI´DA CHP´Lİ KADINLAR “HAYIR” İÇİN ÇALIŞIYOR
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bayraklı İlçe Kadın Kolları Başkanı Zeliha Avar ve Kadınlardan oluşan ekibi ile Yeni anayasaya “HAYIR” demek için Bayraklı´da kapı kapı dolaşmaya başladı.
CHP Bayraklı İlçe Başkanı Cemalettin Alper´den Düğün Salonu Yıkımı İle İlgili Flaş Açıklama
CHP Bayraklı İlçe Başkanı Cemalettin Alper´den Düğün Salonu Yıkımı İle İlgili Flaş Açıklama
CHP Bayraklı İlçe Başkanı Cemalettin Alper, Bayraklı Belediyesi´nin Yamanlar´da Cemevine yönelik herhangi bir müdahalesinin olmadığı, derneğin işlettiği düğün salonunun kaçak olduğu için yıkıldığı belirterek, “Kamuoyunda ‘Cemevi yıkıldı´ şeklinde bir algı yaratmaya çalışılıyor. Bu kesinlikle doğru değildir. Sorumluluk sahibi bazı partililerimizin belediyemizden ve bizden bilgi almadan açıklama yapması bizleri derinden üzmüştür. Herkesi sağduyulu olma davet ediyorum. Kimse bunun üzerinden siyaset yapmasın” dedi.
Cindi Can Polat: Saygı ve Özlemle Anıyoruz
Cindi Can Polat: Saygı ve Özlemle Anıyoruz
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bayraklı Belediye Meclis Üyesi Cindi Can Polat, Mustafa Kemal Atatürk´ün hayata gözlerini yumduğu 10 Kasım münasebeti ile bir mesaj yayınladı.
CHP Bayraklı Belediye Meclis Üyesi Cindi Can Polat ile Röportaj
CHP Bayraklı Belediye Meclis Üyesi Cindi Can Polat ile Röportaj
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bayraklı Belediye Meclis Üyesi inşaat Mühendisi Cindi Can Polat ile gazeteci Yusuf Bildirici Bayraklı´daki çok önemli konular hakkında röportaj yaptı. Röportajda Kentsel dönüşümden Yamanlar Cem Evi hakkında bir çok soruya cevap aldık.
CHP Bayraklı Belediye Meclis Üyesi Cindi Can Polat´tan 30 Ağustos Mesajı
CHP Bayraklı Belediye Meclis Üyesi Cindi Can Polat´tan 30 Ağustos Mesajı
CHP Bayraklı Belediye Meclis Üyesi Cindi Can Polat 30 Ağustos Zafer bayramı ile ilgili bir mesaj yayımladı.
Bayraklı CHP´de Rekor imza!
Bayraklı CHP´de Rekor imza!
Cemalettin Alper, 417 delegeden 383´ünün imzasını toplayarak bir rekorun altına imza attı.
DOLAR
6.0470
EURO
6.5550
BUNLARI BİLİYORMUSUNUZ? -Hapşırdığınız zaman kalbinizde dahil olmak üzere bütün vücut fonksiyonlarınız bir an için durur. (Ya bi kez griptim hesapladım 120 kez hapşırmışım demek ki kalbim 1 dakika durmuş o gün) -Eiffel kulesinin tepesine çıkana kadar

İlginç Bilgiler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Ayağa kalkarsan hizmet kastiyle kalk, eğer konuşacak olursan hikmetle konuş, oturacağın zaman hürmetle otur…

Hacı Bektaşı Veli
İzmir için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:37 08:19 13:23 15:51 18:10 19:39
Etin pişerken dağılmaması için suyuna birkaç damla sirke koyun. Etin suyunun berrak olması için üstünde oluşan köpüğü bir kevgir ile temizleyin.

Et Yemekleri Tarifleri İle İlgili Püf Noktaları