Bayraklı Halkı İsmail Sarı'ya Belediye Başkanı Gözünde Bakıyor.
AK Parti İzmir İl Teşkilatının Belediye meclis üyelerine Bayraklı genelindeki “Gönül Sofraları”na katılması talimatı vermesi üzerine, Ak Partili meclis üyeleri iftar zamanı halkla buluşmaya devam ediyor. Ak Parti İl genel meclis üyesi İsmail Sarı Bayraklı halkı tarafından sevilen ve sayılan siyaset adamları arasında yer alıyor.
Tarih: 25.07.2013 18:13:27
BAYRAKLI HALKI BELEDİYE BAŞKANI GÖZÜNDE BAKIYOR

Ak Parti İl Genel meclis üyesi İsmail Sarı, Bayraklı mahallelerinde yaptığı "GÖNÜL SOFRASI" ziyaretlerinde adeta "Belediye Başkanı gibi karşılıyorlar. Geçtiğimiz günler içerisinde Bayraklının Cengizhan, Alpaslan, Muhittin Erener mahallelerinde yaptığı hasta ve gönül ziyaretleri esnasında, vatandaşlar İsmail Sarı'ya iftar sofralarını açarken, Bayraklının sıkıntılarınıda dile getirdiler. En çok sıkıntının Cengizhan mahalleliler tarafından, Bayraklı'da yapılması istenen "KENTSE DÖNÜŞÜM" mağdur olacaklarını dile getirdiler. Vatandaşlar "Sen bizim başkanımızsın" bizlerin burada sıkıntılarını dinleyen bizlerle her zaman içiçe olan siz bizim gönül başkanımızsınız ifadelerinde bulundular.
Ak Parti İl Genel meclis üyesi İsmail Sarı'nın yapmış olduğu ziyaretlerden memnun kalan vatandaş, Başkanım siz neredeyseniz biz oradayız diye memnuniyetlerini dile getirdiler.
 
HABER - YUSUF BİLDİRİCİ


Kaynak:

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Bayraklı Belediyesi’nden kestirme viyadük!
Bayraklı Belediyesi’nden kestirme viyadük!
Bayraklı Belediyesi, Yamanlar ve Doğançay Mahalleleri’ni Onur Mahallesi’ne bağlayacak viyadük projesinin yapımı için kolları sıvadı. Projenin zemin etüdü için kısa süre önce başlayan sondaj çalışmaları tamamlandı. Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, “Viyadüğün bitmesi ile birlikte mahaller arasındaki geçiş kolaylaşacak. Böylece hem zaman kaybının önüne geçilecek hem de yakıt tasarrufu sağlanacak” dedi.
Hakan Durusoy Photography, Fotoğraf Stüdyosu Bayraklı’da hizmete girdi.
Hakan Durusoy Photography, Fotoğraf Stüdyosu Bayraklı’da hizmete girdi.
Bayraklı’da tanınmış İşadamı ve siyasetçi Salih Demir tarafından Hakan Durusoy Photography, Fotoğraf Stüdyosu Bayraklı Adalet Mahallesi 1645 /20 sokak No;4/A da hizmete girdi.
Bayraklı’da iş güvenliği semineri
Bayraklı’da iş güvenliği semineri
Bayraklı Belediyesi iş sağlığı ve güvenliğine önem veriyor. Bu kapsamda uzmanlar tarafından verilen seminerde birim müdürlerine temel iş sağlığı ve güvenliği, iş kazaları, alınması gereken tedbirler ile yasal sorumluluklar gibi birçok konuda bilgiler verildi.
MEHMET TOPTAŞ, İZMİR SAHİPSİZ DURUMDA.
MEHMET TOPTAŞ, İZMİR SAHİPSİZ DURUMDA.
2014 seçimlerinde Bayraklı MHP Belediye başkan adayı Mehmet Toptaş çarpıcı açıklamalarda bulundu..
Bayraklı`da her şey çocuklar için
Bayraklı`da her şey çocuklar için
Eğitime yaptığı katkılarla adından söz ettiren Bayraklı Belediyesi`nin katkılarıyla Ömer Özkan İlkokulu`na yapılan konferans salonunun açılışını Belediye Başkanı Hasan Karabağ gerçekleştirdi. Karabağ, "İlçemizdeki okullarımızın ihtiyaçlarını gücümüz yettiği kadar karşılamaya çalışıyoruz. Her şey geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız için" dedi.
Bayraklı Halkı Onu İlçe Başkanı Görmek İstiyor…
Bayraklı Halkı Onu İlçe Başkanı Görmek İstiyor…
Bayraklı’ya ilçe başkanlığı yapabilecek kişilerden biri olan, genç siyasetçi Murat Pervane’ye yoğun ilgi gösteriliyor.
Bayraklı’da okullar yeni sezona hazır
Bayraklı’da okullar yeni sezona hazır
Kurulduğu günden itibaren kültürden sanata, sosyal projelerden yatırımlara kadar farklı alanlarda başarıyla yoluna emin adımlarla devam eden Bayraklı Belediyesi, eğitime katkılarını da sürdürüyor. Bu kapsamda ilçedeki okullar temizlendi, birçoğunun iç ve dış boyaları yapıldı ve bahçeleri demir korkuluklarla düzenlendi. Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, "Öğrencilerimizin daha iyi koşullarda eğitim görmesi için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz” dedi.
Bayraklı Belediyesi’nden anlamlı karar
Bayraklı Belediyesi’nden anlamlı karar
Spor salonuna "Mustafa Kemal Atatürk" ismi verildi
AYDIN ŞENGÜL’E UYARI!
AYDIN ŞENGÜL’E UYARI!
Bayraklı’dan elini çek
Toptaş; “Benim MHP’liliğimden şüphem yok!
Toptaş; “Benim MHP’liliğimden şüphem yok!
2009 ve 2014 Yılında MHP’den Bayraklı Belediye Başkan Adayı seçilen Mehmet Toptaş’tan sert açıklamalar.
Bayraklı’da 1923 kişi aynı anda Zeybek oynayacak
Bayraklı’da 1923 kişi aynı anda Zeybek oynayacak
Bayraklı Belediyesi, Cumhuriyetimizin kuruluşunun 91. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında muhteşem bir gösteriye hazırlanıyor. Uzun yıllar akıllarda kalmaya aday olacak etkinlikte, 29 Ekim`de saatler 19.23’ü gösterdiğinde 1923 kişi aynı anda zeybek oynayarak bir rekorun altına imza atacak. Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, “Etkinliğimize tüm İzmirlileri bekliyoruz” dedi.
AK PARTİLİ MURAT PERVANE İLE RÖPORTAJ
AK PARTİLİ MURAT PERVANE İLE RÖPORTAJ
Gazetemiz www.dokuzeylülgazetesi.com un yapmış olduğu araştırma haberde “Bayraklı AK Partide İlçe Başkanı kim olsun” araştırma haberimizde öne çıkan isimlerden biri olan, Murat Pervane ile yapmış olduğumuz röportajda kendisine İlçe Başkanlığı ile ilgili sorular sorduk…
Bayraklı`da kamulaştırmaya 16 milyon lira
Bayraklı`da kamulaştırmaya 16 milyon lira
Kurulduğu 2009 yılından bu yana ilkleri başaran Bayraklı Belediyesi, 5.5 yılda yaklaşık 17 milyon liralık kamulaştırma yaparak büyük bir başarıya imza attı. Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, “İlçe belediyelerinin bütçeleri düşünüldüğünde bu rakam oldukça yüksektir. Halkımızın yararına olacak her türlü proje için kamulaştırma çalışmaları yapmaya devam edeceğiz” dedi.
Bayrak Belediyesi deprem konusunda farkındalık yaratıyor
Bayrak Belediyesi deprem konusunda farkındalık yaratıyor
İzmir’de ilk kez deprem etüd merkezi birimi kurarak vatandaşlara hizmet veren Bayraklı Belediyesi, deprem gerçeğini unutturmuyor. Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, gerçekleştirdikleri deprem çalıştayının bilim çevrelerinde memnuniyet yarattığını belirterek, “En yakın zamanda çalıştayın ikincisini daha geniş katılımlı gerçekleştireceğiz. Yurtdışından konunun uzmanlarını davet edeceğiz. Deprem konusunda farkındalık yaratmak istiyoruz” dedi.
Mimar Kara Ege, 9 Eylül’ü Kutladı.
Mimar Kara Ege, 9 Eylül’ü Kutladı.
Mimar Kara Ege, İzmir`in Düşman işgalinden kurtuluşunun 92. yıldönümü dolayısıyla anlamlı bir mesaj yayımladı.
HAKKI ATİLA, İZMİR BİZİM CANIMIZDIR
HAKKI ATİLA, İZMİR BİZİM CANIMIZDIR
Doğtaş Yönetim Kurulu Başkanı Hakkı Atila, İzmir`in Düşman işgalinden kurtuluşunun yıldönümü dolayısıyla anlamlı bir mesaj yayımladı.
Bayraklı Belediyesi’nden yakıt tasarrufu
Bayraklı Belediyesi’nden yakıt tasarrufu
Bayraklı Belediyesi yakıtta tasarrufa gidiyor. Hayata geçirilen projeye göre, belediye bünyesindeki her araca ‘yakıt kartı’ verildi. Böylece hangi araçla ne kadar kilometre yapıldığı ve yakıt harcandığı kayıt altına alınmaya başlandı. Ayrıca her müdürlüğe yakıt kotası getirilerek tasarruf sağlanması planlandı. Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, kamu kaynaklarını doğru bir şekilde kullandıklarını belirterek, bunun için son teknolojiyi tercih ettiklerini söyledi.
Bayraklı Belediyesi fuarın “yıldızı” oldu
Bayraklı Belediyesi fuarın “yıldızı” oldu
Bu yıl kapılarını 83’üncü kez açan İzmir Enternasyonal Fuarı`nda (İEF) düzenlediği etkinliklerle farkını bir kez daha ortaya koyan Bayraklı Belediyesi, fuar boyunca ziyaretçi akınına uğradı. İç stantta belediye çalışmalarının tanıtıldığı dış stantta ise İzmir`in sevilen yüzü Mikrop Hikmet ve sürpriz sanatçılarla muhteşem eğlencelere imza atan Bayraklı Belediyesi, ziyaretçilerden tam not aldı.
Bayraklı ve Bornova`ya "Kestirme" Viyadük
Bayraklı ve Bornova`ya "Kestirme" Viyadük
İzmir Büyükşehir Belediyesi, Bayraklı ve Bornova`nın Karşıyaka ile Konak bağlantısını rahatlatacak "Adnan Kahveci Köprülü Kavşağı" için 17 Eylül`de yapım ihalesi yapıyor.
Bayraklı`da her şey yarınlar için
Bayraklı`da her şey yarınlar için
Kurulduğu günden itibaren sosyal ve kültürel projelere ayrı bir önem veren Bayraklı Belediyesi, semt merkezlerindeki minik kursiyerlere yönelik geziler düzenlemeye devam ediyor. Bu kapsamda Adalet Mahallesi`ndeki kursiyerler, “sanatsal ve kültürel değerleri tanıma” etkinliği kapsamında Zübeyde Hanım Anı Evi’ni ziyaret etti, kabrine çiçek bıraktı.
AK PARTİ BAYRAKLI`DA SÜPRİZ İSİM “MURAT PERVANE”
AK PARTİ BAYRAKLI`DA SÜPRİZ İSİM “MURAT PERVANE”
AK Parti Bayraklı İlçe Başkanı Yakup Gülcan’ın 2014 yerel seçimlerindeki başarısızlığından dolayı görevden alınmasıyla, İlçe başkanlığına talip sürpriz isimlerde gündeme geldi.
Bayraklı’da dostluk kazandı
Bayraklı’da dostluk kazandı
Bayraklı Belediyesi`nin, personel ile dayanışmayı artırmak, sosyal bağları güçlendirmek amacıyla bu yıl üçüncüsünü düzenlediği birimler arası "Başkanlık Futbol Turnuvası", renkli görüntülere sahne oldu. 8 takımın katıldığı ve kıyasıya mücadelelerin yaşandığı turnuvada şampiyonluğu Temizlik İşleri Müdürlüğü kazandı. Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, spora ve sporcuya destek vermeye devam edeceklerini söyledi.
MHP’Lİ TOPTAŞ’TAN KARABAĞ’A JET YANIT!
MHP’Lİ TOPTAŞ’TAN KARABAĞ’A JET YANIT!
Doğru ihale yapılsaydı şimdiye yüz defa biterdi. Karabağ’ın deniz manzarası sevdası Bayraklı halkını mağdur etmiştir.
BAYRAKLI BELEDİYESİ HİZMET BİNASI KALDIĞI YERDEN DEVAM EDECEK
BAYRAKLI BELEDİYESİ HİZMET BİNASI KALDIĞI YERDEN DEVAM EDECEK
Kamu İhale Kurumu (KİK) tarafından iptal edilen Bayraklı Belediyesi yeni hizmet binası inşaatı kaldığı yerden devam etmeye hazırlanıyor. Bayraklı’nın parlayan bir yıldız olduğunun kanıtı olacak olan yeni hizmet binası, deniz seviyesinin 17 metre altından başlıyor olması nedeniyle de İzmir`de ilk olma özelliği taşıyor. Hizmet binası ödeneğinin bittiği için inşaatın yapımına ara verildiği iddialarının gerçeği yansıtmadığını belirten Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, “Hizmet binası bedelinin Bayraklı Belediyesi ile ilgisi yoktur. Paranın da bittiği yok! Büyükşehir ve iller bankası otomatik olarak ödemeyi yapıyor. KİK’in yaptığı iptali birileri bize mal etmeye çalışıyor” dedi
İzmir
Güneşli
Bugün
28 / 16 °C
Güneşli
Cuma
28 / 16 °C
Güneşli
Cumartesi
29 / 15 °C
DOLAR
2,2081
EURO
2,8594
ALTIN
87,87
BIST
79.303
 
-Kelebekler ayaklarıyla tat alırlar. -Kadınlar erkeklere oranla 2 kat fazla göz kırpar.(Çok yalan söyledikleri için olmasın) -İnsan vücudundaki en güçlü kas dildir. -Gözleri açık tutarak hapşırmak imkansızdır. (Bir rivayete görede gözleri açık hapşırı

İlginç Bilgiler 2
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
1648 Sultan İbrahim`in halli sonrasında, IV. Mehmet tahta çıkarıldı.
1924 Güneydoğu`da sınırda, Nasturi ayaklanması baş gösterdi.
1985 deneme3
2014 deneme 1
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
İzmir için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:10 06:47 13:16 16:45 19:26 20:50
Kurabiye hamurunun elinize yapışmasını istemiyorsanız ellerinizi soğuk suyla ıslatıp kuruladıktan sonra kurabiyeye şekil verin. Kurabiyelerin zamanla sertleşmemesi için yanlarına bir-iki dilim kabuklu elma koyarak saklayınız. Elmanın yayacağı nem sayesin

Kurabiye - Bisküvi Tarifleri İle İlgili Püf Noktaları
Biyografi
Tüm Biyografiler