Başbakan: İninize Gireceğiz Didik Didik Edeceğiz
Başbakan Erdoğan, "Çok değerli bir şahsiyet için ahlaksız bir filmden kare alınıyor iftira atılıyor. İninize gireceğiz didik didik edeceğiz'' dedi.
Tarih: 22.12.2013 03:25:55 / okunma / 0 yorum

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Ordu'da yaptığı konuşmada ''Çok değerli bir şahsiyet için ahlaksız bir filmden kare alınıyor iftira atılıyor. Bu alçaklıktır, şerefsizliktir, ahlaksızlıktır. Devlette paralele bir yapı olmaz. İninize gireceğiz didik didik edeceğiz'' dedi. İşte Erdoğan'ın konuşmasından satır başları;

"DEVLET NASIL YÖNETİLİR ORTAYA KOYDUK"

Bunlar anlamaz belediye başkanlığından. Bu kardeşiniz belediyecilikten geldi. Artık belde belediyesi, köy yok. Köyler mahalle olacak, hizmet farklı gidecek. Artık fosseptiklerle uğraşmayacağız. Bir taraftan kazanıyoruz, bir taraftan hizmet ediyoruz halkımıza

Devlet nasıl yönetilir onu ortaya koyduk. 11 yıldır hizmetkarınız olduk.

"BU MİLLETİ İNSAN YERİNE KOYMADILAR"

Her gece başımızı yastığımıza koyduğumuzda şunu düşündük arkadaşlarımla. Bugün Allah için ne yaptın, bugün halkın için ne yaptın. Ülkemiz için çırpındık. Bu zengin, bu fakir demedik. Yaradılanı yaradandan ötürü severiz dedik, insandır dedik. Biz çok tuzakları boşa çıkardık, tehlikelere göğüs gerdik. Sizin emanetinizi vermedik, yere düşürmedik. Yeter dedik, artık yeter dedik. Ahh güzel ülkem, Türkiyem yıllarca bu milleti insan yerine koymadılar.

"DAHA ÖNCEKİ DURUM ANORMALDİ"

"Köylü" dediler, aşağıladılar, "başörtülü" dediler, "Yazıyor" dediler cezalandırdılar. Siz her zaman cevabınızı sandıkta verdiniz. . Bakınız açık söylüyorum. Bunların derdi bizimle değil, bunların derdi milletle. Biz vekiliz bunların derdi asille yani milletle.

"ATMADIKLARI ÇAMUR KALMADI"

94'te İstanbul'un belediye başkanı seçildim. Yazmadıklarını bırakmadılar, atmadıkları çamur kalmadı. Bir kız trenden düştü Pendik'te. Ne dediler, "kızı attılar trenden" dediler. Otobüsleri ayıracaklar dediler. Kızlarımızı üniversite kapılarında ağlattılar. Hep "sabır" dedik "sabır" dedik.

"NORMALLEŞME ŞU ANDAKİ DURUMDUR"

Ne oldu bölündük mü parçalandık mı. Başı açık da kapalı yavrum da beraber okuyorlar ne oldu? Normalleşme şu andaki durumdur. Daha önceki durum anormaldi. Anormal durumları normale çevirdik biz. Onlar bu tür şeylere adım atmadılar. Acele etmeden bugünlere geldik. Bunların hepsinin bilinci içerisindeyiz.

"BU OPERASYON MİLLETE KARŞIDIR"

Ülkemizi o arzu edilen yere doğru götürüyoruz. İşte şimdi bir yolsuzluk çıkardılar. Bir kere bu hükümete yönelik operasyon öyle düşündüler ama bu operasyon millete karşı operasyondur. Bütçe bitirdik. Muhalefet bütçeye 117 oyla ret verdi. 318 oyla sahip çıktı. Şimdi soruyorum ben Başbakan'ım, orada yokum diye eleştirdiler. Ben başbakanım benim işim çok orada vekilim var. CHP'nin Genel Müdürü sen neredeydin senin ne işin vardı?. Sahaya sürecek adamı yok adamı. İktidar bütün takımıyla oradaydı. Bütçe ciddi iştir, ülke yönetiyoruz bakkal dükkanı değil. 5 tane koyun verin ellerine kaybedip gelirler.

"ŞİMDİ YOLSUZLUK SAKIZI"

Attıkları iftiralara sığınacaklar güya. 11 yıl önce göreve geldik. Milli geliri artırdık üçe katladık. Ödedik, ödedik, ödedik IMF'yi sıfırladık. Alan el ver elden üstündür. Siz borçlandınız biz ödedik. İnsan bir iktidarı eleştirirken işi iyi bilmesi lazım. Yeni bir sakız çıktı şimdi yolsuzluk sakızı. Bu sakız onların damağına yakışır, hem yakışır hem yapışır.

"BU TUZAKTA BOĞULACAKSINIZ"

Dikkat edin Ordu'da tek bir miting yapmıyoruz. Ordu, Fatsa, Ünye mitingleri yapıyoruz. Benim milletim bir gerçeği görüyor. Bu iktidara bu tuzak haksızlıktır. Bu tuzakta boğulacaksınız. 30 Mart'ta sandığa gömüleceksiniz. Oyun içinde oyun var. 30 yılda sadece teröre 40 bin insanımız verdik şehit verdik. Çözüm süreciyle terörü bitirdiğimiz anda düşmanlar, kan tüccarları bundan mahrum kalacaklar terörün bitmesini istemiyorlar. 1 yıldır analar ağlamıyor. Terörden beslenenler büyük rahatsızlık duyuyorlar. Biz çözüm süreciyle çok kirli bir tezgahı bozduk. Şimdi yeniden baltalamaya çalışıyorlar

"ORTADA ÇOK BÜYÜK İHANET VAR"

Biz göreve geldiğimizde Halk Bank zarardaydı, aldık kara geçirdik. En saygın bankalardan biri haline geldi. Kendi pastalarına devletin bankasını alet etmek istemediler. Rantlarını kaybettikleri için Türkiye'ye böyle çirkin komple kuruyorlar Türkiye'deki maşalar tarafından. Ortada çok büyük ihanet var. Bu ihanetin hesabını yargı yoluyla soracağız. Bu ajanlığın hesabını sandıklar, yargıyla soracağız. Hiçbir güç dışarıdan benim ülkemde ameliyat yapamaz. Geçti o günler artık.

"ALÇAKLIK, ŞEREFSİZLİK"

Çok değerli bir şahsiyet için ahlaksız bir filmden kare alınıyor iftira atılıyor. Bu alçaklıktır, şerefsizliktir, ahlaksızlıktır. Hem dindarım diyeceksin hem de gözünü kırpmadan masum insanlar iftira atacaksın. Yazıklar olsun! Devlette paralele bir yapı olmaz. İninize gireceğiz didik didik edeceğiz.

"ÇOK KİRLİ BİR İTTİFAK KURDULAR"

Çok kirli bir ittifak kurdular. Yurt içi yurt dışı o malum çevrelere bakın. Bunlar eskiden bir araya gelemezlerdi. Şimdi ortak hareket ediyorlar hükümete karşı

Siz bu oyunu bozarsınız, bozacaksınız inanıyorum. Türkiye'yi karanlıktan temizleyeceğiz. Büyüyen Türkiye'den rahatsız olanların inşallah hevesleri kursaklarından kalacak

Sevgi Ordulular biz hizmet için geldik. Sadece 3 ay içinde 11 şehrimizi 11,5 milyar liralık hizmet sunduk. Asya ile Avrupa'yı birbirine bağladık. Ortalama günde Marmaray'da giden gelenlerin sayısı 300 bin. Şimdi yeni bir adım daha attık, yeni bir tünel yaptık. Oradan da arabalar geçecek. 3. köprüyü de kuruyoruz, 5 tane karşılıklı şerit. Bunların çıldırması bundan. Bunlara rağmen bunları yapacağız. Ankara'da yeni yatırımları hizmete açtık. Milletimizle buluşturduk

"ORDU'YA SÖZÜM VARDI"

Ordu'ya benim bir sözüm vardı. 750 bin nüfusu yakalarsa büyükşehir yapacağız dedik. Siz 750 bini aştınız, büyükşehir oldunuz

30 Mart'ta Ordu mülki sınırların tamamında oy kullanacak. Modern Ordu'yu kuracağız. Önce inanacaksın, azmedeceksin.

"İMAN TEKEDEN BİLE SÜT ÇIKARIR"

İman öyle bir şeydir ki tekeden bile süt çıkartır. Karadeniz'de 3 tane büyükşehrimiz oldu. Emel Yılmaz kardeşimizi size emanet ediyorum, Ordu'da gece gündüz koşacağız. Sizden bir dua istiyorum. Birlik beraberliğimiz, kardeşliğimiz devam etsin. Bütün bu yatırımların hayırlı olmasını diliyorum. Dik duracağız, duruyoruz ama diklenmeyeceğiz. İmam hatipli yavrularıma teşekkür ediyorum, bütün yavrularımıza teşekkür ediyorum. Birlik beraberlik için el ele omuz omuza sevgiye dayalı olarak yarınlara yürümenizi istiyorum
Kaynak:

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Erdoğan’ın uçağı kriz çıkardı
Erdoğan’ın uçağı kriz çıkardı
Küçük yatırımcı, Erdoğan için THY’ye aldırılan “kaçak uçağı” SPK’ya şikayet etti. THY?Yönetim Kurulu Başkanı Topçu’ya 7 yıl hapis istemiyle dava açılabilir.
Yargıtay Başkanından  Flaş Kaçak  Elektrik  Açıklaması
Yargıtay Başkanından Flaş Kaçak Elektrik Açıklaması
Yargıtay kararıyla alınmamasına karar verilen ve kaçak elektik kullanan vatandaşın elektrik faturasına yansıyan ücretle ilgili Yargıtay Başkanı Alkan’dan ilginç bir açıklama geldi.
Erdoğan’ın akıl almaz güvenlik önlemlerine bir yenisi daha eklendi! Seyyar x-ray cihazı
Erdoğan’ın akıl almaz güvenlik önlemlerine bir yenisi daha eklendi! Seyyar x-ray cihazı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın akıl almaz güvenlik önlemlerine bir yenisi daha eklendi.
DERSİM ACILARIN KIŞLASI
DERSİM ACILARIN KIŞLASI
Dersim Kışlası’nın Kent Müzesi olması AKP projesi değil halkın projesidir
Guardian: Papa`nın Türkiye`ye Ziyareti Zorlu Bir Vazife!
Guardian: Papa`nın Türkiye`ye Ziyareti Zorlu Bir Vazife!
İngiltere`nin Guardian gazetesi, Papa Françesko`nun yarın başlayacak Türkiye ziyaretinin göreve geldiğinden beri yapacağı en zorlu vazife olduğunu yazdı.
Guardian: Papa`nın Türkiye`ye Ziyareti Zorlu Bir Vazife!
Guardian: Papa`nın Türkiye`ye Ziyareti Zorlu Bir Vazife!
İngiltere`nin Guardian gazetesi, Papa Françesko`nun yarın başlayacak Türkiye ziyaretinin göreve geldiğinden beri yapacağı en zorlu vazife olduğunu yazdı.
İşte ‘zehirli ayakkabı’ların fotoğrafları
İşte ‘zehirli ayakkabı’ların fotoğrafları
Çin’den geldiği belirtilen ‘zehirli ayakkabı’ların fotoğrafları Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından yayınlandı. İşte CNN Türk’te yayınlanan ayakkabı modelleri.
SEFASI ERDOĞAN’A CEFASI VATANDAŞA
SEFASI ERDOĞAN’A CEFASI VATANDAŞA
AK-Saray’da yok yok: Jakuziler, buhar odaları, hamam…
Bahçeli`nin Tunceli Ziyareti İçin Hazırlanan Pankart
Bahçeli`nin Tunceli Ziyareti İçin Hazırlanan Pankart
Başbakan Davutoğlu`nun "Gidemezsin" dediği Tunceli`ye gitmek için yola çıkan Devlet Bahçeli için MHP`liler "Bozkurt için her yer Tunceli" pankartı hazırladı.
Emine Ülker Tarhan`ın Partisine Sörf Şampiyonu Baylav Katıldı
Emine Ülker Tarhan`ın Partisine Sörf Şampiyonu Baylav Katıldı
CHP`den istifa eden Ankara Milletvekili Emine Ülker Tarhan`ın kurduğu Anadolu Partisi`nin İzmir İl Başkanlığı`na, sörf ve snowboard şampiyonu Hüsnü Baylav atandı.
Bir İlin Daha Adı Değişiyor
Bir İlin Daha Adı Değişiyor
Davutoğlu`nun grup toplantısındaki konuşmasının ardından Elazığ milletvekilleri şehirlerinin adının tekrar Elaziz olarak değiştirilmesi için harekete geçti.
TBMM`de Aşk Skandalı
TBMM`de Aşk Skandalı
TBMM, bir milletvekilinin danışmanı ile bankoda görevli evli kadın arasında geçen ilginç aşk skandalı ile çalkalanıyor.
ERDOĞAN DA LİSTEDE
ERDOĞAN DA LİSTEDE
Geçtiğimiz yıllarda da Time`ın `Yılın kişisi kim olmalı?` anketinde ismi yer alan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bu yıl listede 39. sırada yer alıyor.
Erdoğan’dan esnafa ‘vur’ emri
Erdoğan’dan esnafa ‘vur’ emri
Ali İsmail Korkmaz dövülerek öldürülmesiyle ilgili polislerin ve esnafın yargılandığı davanın olduğu gün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan, vicdanları kanatan bir açıklama geldi.
AKP`NİN OYLARI DÜŞÜNCE O DÜĞMEYE BASILDI
AKP`NİN OYLARI DÜŞÜNCE O DÜĞMEYE BASILDI
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun ortaya attığı “MİT operasyonunda” kapsam genişleyerek CHP ile sınırlı olmaktan çıkıyor.
BÜTÜN DÜNYA ERDOĞAN`I YANLIŞ ANLAMIŞ
BÜTÜN DÜNYA ERDOĞAN`I YANLIŞ ANLAMIŞ
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul`da düzenlenen Uluslararası İş Forumu (IBF) kapanış oturumda konuştu. Erdoğan, kadın erkek eşitliği konusunda tartışmalara neden olan açıklamasıyla ilgili açıklama yaptı.
Belediyeler Yerel basın destek adıyla milyonları götürüyorlar
Belediyeler Yerel basın destek adıyla milyonları götürüyorlar
Belediyelerden yerel gazetecilere meclis kararınla çıkan ödenek Ulasal gazetelere gidiyor.
Erdoğan imzaladı, bir dönem sona erdi!
Erdoğan imzaladı, bir dönem sona erdi!
Cumhurbaşkanı Erdoğan, onayladı şehir içi yolcu taşıma hizmeti yapan araçlardan erişilebilir olmayanlara yetki belgesi, izin veya ruhsat verilmeyecek
RTÜK’ten çok tartışılacak Atatürk kararı!
RTÜK’ten çok tartışılacak Atatürk kararı!
KANAL A’da yayınlanan “Resmi Tarih’ten Gerçek Tarihe” programındaki sözler yine ortalığındaki karıştırdı.
YENİ PARTİ KURULDU
YENİ PARTİ KURULDU
Milliyetçilerin yeni partisi olan “Milli Mücadele Partisi” kuruluşunu resmen ilan etti.
Bakan’a soramadığı soruyu il müdürlüğü önünde sordu
Bakan’a soramadığı soruyu il müdürlüğü önünde sordu
Cinayetlerden AKP hükümeti sorumlu
DENİZLİ HALKI SANDIĞA GİTTİ
DENİZLİ HALKI SANDIĞA GİTTİ
İşte ayrıntılar
Kılıçdaroğlu: CHP iktidar olacakmış gibi konuştu.
Kılıçdaroğlu: CHP iktidar olacakmış gibi konuştu.
Kılıçdaroğlu: CHP’nin iktidarına inanmayan ayrılsın!
Davutoğlu şaşırtmadı, paket fos çıktı
Davutoğlu şaşırtmadı, paket fos çıktı
Protestolarla karşılandığı Tunceli’de hükümetin ‘suya sabuna dokunmayan’ Alevi açılımına dair açıklamalar yapan Başbakan Ahmet Davutoğlu, ayrımcılığa geçit vermeyeceklerini tekrarlarken, Alevi yurttaşlara ‘isim değişikliği ve müzeden öte bir söz vermedi.
 Davutoğlu geldi Tunceli karıştı! Gaz bombalı müdahale
Davutoğlu geldi Tunceli karıştı! Gaz bombalı müdahale
Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun bugün ziyarette bulunduğu Tunceli’de toplanan 300 kişilik grup protesto gösterisi yaptı. Aralarında Demokratik Halklar Derneği üyelerinin de bulunduğu sol gruplar mensup kişilerin yürüyüş yapmasına izin vermeyen polis, gaz bombasıyla müdahale etti.
Erdoğan: 2015’te Başkanlık yetkisini kullanacağım
Erdoğan: 2015’te Başkanlık yetkisini kullanacağım
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bakanlar Kurulu’na başkanlık yetkisiyle ilgili konuştu, “Anayasa’da zaten var, kullanmamak olmaz” dedi.
Kritik görüşme sonrası önemli açıklamalar
Kritik görüşme sonrası önemli açıklamalar
Erdoğan-Biden görüşmesi sona erdi.
Ak Saray için Almanya’dan 280 TIR ağaç getirildi
Ak Saray için Almanya’dan 280 TIR ağaç getirildi
Asırlık Ağaçları kes, yerine yandaşı zengin et
AKP VURGUNU TAM GAZ
AKP VURGUNU TAM GAZ
AKP VURGUNU TAM GAZ
Rıza Sarraf, ‘30 milyar doları bakın nasıl aklamış’
Rıza Sarraf, ‘30 milyar doları bakın nasıl aklamış’
Sürülen emniyet amiri İnce, Sarraf’la ilgili komisyona çarpıcı açıklamalar yaptı.
İzmir
Parçalı bulutlu
Bugün
18 / 9 °C
Fırtına
Pazar
16 / 10 °C
Parçalı bulutlu
Pazartesi
18 / 11 °C
Oya Biçici
Oya Biçici
Sanayi Devrimi sonrasındaki gelişmeler, yoğun çevre kirliliğine sebep olmuş, ağaçlar, bitkiler büyük zarar görmüştü.
Dr. M. Galip Baysan
Dr. M. Galip Baysan
MUSTAFA KEMAL BİR DİKTATÖRMÜ? YOKSA BİR DEMOKRATMIYDI?
Mufit Demirkol
Mufit Demirkol
Bir anlaşılmaz ve açılması çok zor yün yumağına benzeyen ülkemizin değerleri ve bu değerlere verdiğimiz önem, ülkemiz tarihinde onarılması çok güç sonuçlar doğurmuştur. Hatalar zinciri günümüze kadar devam etmektedir.
YUSUF BİLDİRİCİ
YUSUF BİLDİRİCİ
AZİZ BEYİN DSP SIKINTISI
Yasemin Çin
Yasemin Çin
İslâm dininin ana/temel/TEK kaynağı Allah`ın son ilahi Kitabı KUR`AN,
Hasan Ali Ferger
Hasan Ali Ferger
5 YILDA İNŞAATLARDA KAÇ KİŞİ ÖLDÜ?
Hasan Korkutan
Hasan Korkutan
Gazeteci-Yazar Hasan Korkutan, ülkedeki iç karışıklıklara değinerek bu yangının herkesi yakacağını söyledi. Genç yazar, ana muhalefet partisi genel başkanı Kılıçdaroğlu`nu sert bir dille eleştirdi. İşte Hasan Korkutan`ın o sözleri:
Alpar Sayın
Alpar Sayın
Zaman boyutunun neresindeyiz,
MEHMET TOPTAŞ
MEHMET TOPTAŞ
TARAFIM HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ
KEMAL GÜNEK
KEMAL GÜNEK
1 MAYIS' LA İŞÇİ'NİN GAZINI ALAN KAPİTALİST SENDİKACILAR.
ŞEYMA YİĞİT
ŞEYMA YİĞİT
KONUŞAN SATIRLARDIR CUMHURİYET
Enez Talip
Enez Talip
HER DERDE DEVA MI BU ANTİBİYOTİKLER?
Muzaffer DÖNMEZ
Muzaffer DÖNMEZ
İğneyi Kendine Sok,Çuvaldızı Ne Yaparsan Yap!
Mustafa FURKAN NUR
Mustafa FURKAN NUR
NEREYE GİDİYORUZ ?
Aydın Demirkan
Aydın Demirkan
Ruhumu Arıyorum Gecede; Karanlık Bile Yitmiş
Gökhan ÇOBAN
Gökhan ÇOBAN
Türkiye` nin Franchising` i
Nurullah AYDIN
Nurullah AYDIN
Aşama aşama zihinsel sürüleştirme virüsü yayma yöntemleri uygulanmaktadır.
MÜSLÜM ÜNVER
MÜSLÜM ÜNVER
DOLAR
2,2222
EURO
2,7483
ALTIN
85,84
BIST
83.282
 
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
1648 Sultan İbrahim`in halli sonrasında, IV. Mehmet tahta çıkarıldı.
1924 Güneydoğu`da sınırda, Nasturi ayaklanması baş gösterdi.
1985 deneme3
2014 deneme 1
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
İzmir için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:18 06:58 12:10 14:43 17:02 18:31
Dolma iç için kullanacağınız pirincinizi mutlaka ılık suda bekletip yumuşatın ve nişastasından arındırmak için birkaç defa sudan geçirin. Böylece içinin sert kalmasını önlersiniz. Dolmamızın daha lezzetli olması için sızma zeytinyağı kullanın.

Dolma - Sarma Tarifleri İle İlgili Püf Noktaları
Biyografi
Tüm Biyografiler