ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DÜNYA PLATFORMU KARTAL BELEDİYESİ´NİN EV SAHİPLİĞİNDE BULUŞTU
Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Atatürkçü Düşünce Dünya Platformu tarafından düzenlenen Genel Kurul toplantısına katıldı. Başkan Altınok Öz burada yaptığı konuşmada: “Biz 90 yılda birilerinin sıkıntı duyduğu Atatürk´ü, birilerinin kalbine yerleştirebildik.” dedi ve ekledi: “Ama ayrım yapmadan, insanlara dokunabilmeyi öğrenmemiz lazım…”
Tarih: 20.3.2017 14:44:11

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Atatürkçü Düşünce Dünya Platformu tarafından düzenlenen Genel Kurul toplantısına katıldı. Başkan Altınok Öz burada yaptığı konuşmada: “Biz 90 yılda birilerinin sıkıntı duyduğu Atatürk´ü, birilerinin kalbine yerleştirebildik.” dedi ve ekledi: “Ama ayrım yapmadan, insanlara dokunabilmeyi öğrenmemiz lazım…”

 

Ada Kartal Hotel´de gerçekleşen toplantıya Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz´ün yanı sıra; Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Fehmi Okay, Atatürkçü Düşünce Derneği Genel Başkanı Tansel Çölaşan ve Atatürkçü Düşünce Dünya Platformu Sözcüsü Dr. Hakan Akbulut, Atatürkçü Düşünce Derneği Kartal Şube Başkanı Gürsel Öğüt ile çok sayıda birim müdürü ve derneğin Avrupa´dan temsilcileri katıldı.

 

Türkiye´nin ekonomik ve politik gündeminin ele alındığı toplantıda ilk sözü Atatürkçü Düşünce Dünya Platformu Sözcüsü Dr. Hakan Akbulut aldı. Akbulut, yaptığı konuşmada Genel Kurul toplantısıyla, Türkiye Cumhuriyeti´nin kuruluş ilkelerinin ilelebet devam edeceğinin dünyaya bir kez daha duyurulacağını söyledi. Akbulut, “Bu platformun bir araya gelmesindeki en önemli etken, dünyadaki tüm Atatürkçülerin kucaklaşma arzusudur. “ diyerek, “Atatürkçüler, bu ülkenin kuruluşundan beri ülkelerinin bağımsızlığına, bölünmez bütünlüğüne, ülkelerinin kuruluş değerlerine sahip çıkan en önemli emniyet sibobu olmuştur. Kurtuluş Savaşı´nı veren zihniyet; bugün halen Atatürkçülerin ülkesinin düzlüğe çıkması, ülkesinde parlamenter demokrasiyi ve insan haklarını, hukuk düzenini sağlamaya yönelik çabalara güç vermeye devam ediyor.” ifadelerini kullandı.

 

Genel Başkan´dan ‘Emperyalizm´ vurgusu

 

Akbulut´un ardından sözü Atatürkçü Düşünce Derneği Genel Başkanı Tansel Çölaşan aldı. Konuşmasında Türkiye´nin ekonomik ve politik durumunu ele alan Çölaşan, “Türkiye´nin hedeflediği muasır medeniyetlerin üstünde bir ülke olma hayali, ancak Atatürkçü düşünce ile sağlanabilir.” dedi. Türkiye´nin politik tarihinde Atatürkçü düşünceden uzaklaştığı dönemlerde emperyalizmin etkisi altına girdiğini belirten Çölaşan şunları söyledi; “Türkiye Cumhuriyeti´nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk´ün ve devrim şehitlerimizin önünde saygı ile eğiliyorum. Tüm dünyada Atatürkçü düşünceyi yaşatmayı görev bilen Cumhuriyetimizin yılmaz savunucuları olduğunu düşündüğüm siz misafirlerimize de yürekten hoş geldiniz diyorum. Bugün hem dünyada hem de ülkemizde barış için Atatürkçü düşünce ve onun için mücadele eden bağımsızlıkçı, ulusalcı güçlere her zamankinden daha fazla ihtiyacımız var. Batı´yı Batıcılar gibi almayacaksınız. Batıyı, Batı medeniyeti diye özgürlükleri anlamında alacaksınız. Atatürk´ün dediği gibi Batılı gerçek anlamda medeni, çağdaş olabilmek için Batı´nın sömürü düzenine önce karşı çıkacaksınız. Batı bana başkadır; ama kendi içinde başkadır. Bu; ancak Kemalist düşünceyi içselleştirilmiş, yaşam biçimi haline getirmiş Atatürkçülerin gördüğü bir tablodur.”

 

“Birilerinin rahatsız olduğu Atatürk´ü, birilerinin kalbine yerleştirdik”

 

ADD Genel Başkanı´ndan sonra sözü son olarak Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz aldı. Başkan Altınok Öz, konuşmasının başında Kartal Belediyesi olarak ADDP´nin Genel Kurul Toplantısı´na ev sahipliği yapmaktan dolayı yaşadığı mutluluğu dile getirdi.  “18 Mayıs 1919´da bu ülkede bir tek Atatürk yoktu. 19 Mayıs´ta çıktı. Ama bugün, bu ülkede bir sürü Atatürk var.” diyen Başkan Altınok Öz, sözlerini şöyle sürdürdü: “Biz 90 yılda birilerinin sıkıntı duyduğu Atatürk´ü birilerinin kalbine yerleştirdik. Ama ayrım yapmadan, insanlara dokunabilmeyi öğrenmemiz lazım. Atatürk Cumhuriyet ve Cumhuriyet Halk Partisi için ‘En büyük eserlerim´ diyor. Kemalist düşüncenin neresi statükoculuk? Birileri saldırmak için bahane uyduruyor. Devrimcilik, 6 okun bir tanesi… Devrimci olabilmek; zaten bilimle, akılla düşünüp çağın gereğini yapmak demektir. Bunu anlamıyorlar, bunu anlatmıyorlar.”  Başkan Altınok Öz, konuşmasının sonunda dünyanın her yerinden Kartal´a gelen tüm Atatürkçülere teşekkür ederek; “Sizleri ağırlamak bizim için bir görev, onurdur. Hepinize tek tek teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki, ülkemizin aydınlık ve refah günleri bunun gibi toplantılar sayesinde gelecek.” şeklinde konuştu.

 

Konuşmaların sonunda ADD Genel Başkanı Tansel Çölaşan, Başkan Altınok Öz´e teşekkür ederek kendisine plaket takdim etti.

 

“Parlamenter Demokrasinin Gerekliliği…”

 

Genel Kurul toplantısının devamında katılımcılar ADDP Yönetim Kurulu´nu seçti. İki gün süren toplantının sonunda hazırlanan sonuç bildirgesinde ise özetle şu ifadeye yer verildi: “Dünyadaki Atatürkçüler bir kez daha Türkiye Cumhuriyeti´nin bölünmez bütünlüğünü, laik demokratik parlamenter demokrasinin gerekliliğini kararlılıkla haykırdı. Genel Kurul´da, ADDP üyesi derneklerin kendi bölgelerinde ve birlikte yapacakları faaliyetler görüşülmüş, önümüzdeki dönemlerde Türkiye´de ve yurtdışında ülkemiz ve vatandaşlarımız ile ilgili konuları izleyerek, birlikte değerlendirmek konusunda görüş birliğine varılmıştır.”

 

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
BAŞKAN ALTINOK ÖZ KÖYLER ARASI FUTBOL TURNUVASINA KATILDI
BAŞKAN ALTINOK ÖZ KÖYLER ARASI FUTBOL TURNUVASINA KATILDI
Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Erzincan Refahiye Orçul Yöresi Köyleri Geleneksel Futbol Turnuvası´na konuk oldu. Başkan Altınok Öz, turnuvanın açılış maçı olan Söğütlü ve Çaltı köylerinin karşılaşmasını izledi.
BAŞKAN ALTINOK ÖZ PERSONELİNİN MUTLULUĞUNA ORTAK OLDU
BAŞKAN ALTINOK ÖZ PERSONELİNİN MUTLULUĞUNA ORTAK OLDU
Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Kartal Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü´nde görev yapan Meltem Şahin ve Orhan Gültekin´in nikâhını kıyarak mutluluklarına ortak oldu. Bülent Ecevit Kültür Merkezi´nde gerçekleşen nikâh törenine Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Ali Apaydın, Feyyaz Kaynak, Kartal Belediyesi Birim Müdürleri, Şahin´in mesai arkadaşları ile genç çiftin aileleri ve yakınları katıldı.
Mahsur kalan martıyı belediye ekipleri kurtardı
Mahsur kalan martıyı belediye ekipleri kurtardı
Maltepe Belediyesi´ne bağlı arama-kurtarma ekipleri, kendilerine gelen bir şikâyeti değerlendirerek, gittikleri evin havalandırma boşluğunda mahsur kalan martıyı kurtardı.
Balığı sevdirmek için güçlerini birleştirdiler
Balığı sevdirmek için güçlerini birleştirdiler
Muğla İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Dalaman Kaymakamlığı, Muğla Kültür Balıkçıları Derneği ve Kılıç Deniz Ürünleri katkılarıyla Muğla´nın Dalaman ilçesine bağlı Gürleyik Köyü´nde gerçekleşen yarım ekmek balık şenliği, öğrencilere balığı sevdirdi.
Maltepeli kadınlar felekten bir gün çaldı
Maltepeli kadınlar felekten bir gün çaldı
Yıllar önce düzenlendiği dönemlerde büyük ilgi gören, eğlence ve müzik hayatında önemli bir yer kaplayan matine eğlenceleri, Maltepe Belediyesi´nin düzenlediği etkinlikle geri döndü. Maltepe Belediyesi Kadın, Aile ve Engelli Hizmetleri Müdürlüğü tarafından, Çınar Mahallesi İstanbul Yaren Düğün Salonu´nda düzenlenen matineye, kadınlar büyük ilgi gösterdi.
KARTAL BELEDİYESİ 6. LALE ŞENLİĞİ´NDE HALKA BİNLERCE LALE DAĞITILDI
KARTAL BELEDİYESİ 6. LALE ŞENLİĞİ´NDE HALKA BİNLERCE LALE DAĞITILDI
Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz´ün özel girişimleriyle geleneksel hale gelen “Kartal Belediyesi Lale Şenliği´nin 6.sı düzenlendi. Kartal Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından organize edilen Kartal Lale Şenliği´nde bu yıl da 20 binden fazla lale ve nergis soğanı, Kartal halkına ücretsiz dağıtıldı. Şenliğe vatandaşlar bu yıl da yoğun ilgi gösterdi.
Çanakkale´ye Maltepe çıkarması
Çanakkale´ye Maltepe çıkarması
Maltepe Belediyesi, ilçedeki vatandaşları, “Çanakkale Zaferi”nin 102´nci yıldönümü nedeniyle 13 Nisan tarihine kadar belirli zaman aralıklarıyla Çanakkale´ye götürecek. 8 grup halinde düzenlenecek geziler, Başıbüyük, Büyükbakkalköy ve Altayçeşme sakinlerinin katılımıyla başladı.
Burdur Fuarı rekora koşacak
Burdur Fuarı rekora koşacak
Burdur´da bu yıl 3. sü düzenlenecek Teke Yöresi Tarım ve Hayvancılık Fuarı, 80 bin ziyaretçiye ev sahipliği yapacak.
AYANCIK´TA “BAKAN´A ÖZEL” ÇALIŞMALARA TEPKİ
AYANCIK´TA “BAKAN´A ÖZEL” ÇALIŞMALARA TEPKİ
CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ´ın bu gün Sinop ve ilçelerinde yapacağı ziyaretler öncesi yapılan “Bakan´a özel” çalışmaları eleştirdi.
Aşık Veysel Maltepe´de anıldı
Aşık Veysel Maltepe´de anıldı
Aşıklık geleneğinin en büyük temsilcilerinden halk ozanı Aşık Veysel, ölümünün 44. yıldönümünde Maltepe´de anıldı.
Maltepe´de “Meddah” rüzgarı esti
Maltepe´de “Meddah” rüzgarı esti
Meddahlık kültürünün son temsilcilerinden olan usta oyuncu Mehmet Esen, “Meddah” isimli tek kişilik gösterisiyle, Maltepe Belediyesi Prof. Dr. Türkan Saylan Kültür Merkezi´nde sahne aldı.
Çocuk ressamlardan karma resim sergisi
Çocuk ressamlardan karma resim sergisi
Maltepe Belediyesi mart ayında düzenlediği sanat etkinlikleri kapsamında, çocuk ressamların karma resim sergisine ev sahipliği yaptı.
KARTAL´DA OKULLAR TEMİZ BİR ÇEVRE İÇİN YARIŞIYOR
KARTAL´DA OKULLAR TEMİZ BİR ÇEVRE İÇİN YARIŞIYOR
Kartal´daki anaokulu, ilkokul, ortaokul ve liseler, Kartal Belediyesi´nin düzenlediği ´Okullar arası Ödüllü Atık Pil Toplama Yarışması´na katılarak temiz bir çevre için yarışıyor.
Maltepe´de bir rüya daha gerçek oldu
Maltepe´de bir rüya daha gerçek oldu
Başıbüyük planları İBB Meclisi´nde oy birliğiyle kabul edildi.
ANTALYA OSB´DE GÖRKEMLİ AÇILIŞ
ANTALYA OSB´DE GÖRKEMLİ AÇILIŞ
Antalya OSB otel ve sosyal tesisleri, Best Western´in dünyada ilk kez Antalya´da uyguladığı VIB konsepti ile açıldı. Tam donanımlı bir iş ve teknoloji oteli olan tesisin açılışı, Antalya protokolü ve iş dünyasından yoğun ilgi gördü.
CHP´Lİ MİLLETVEKİLLERDEN SİNOP´TA "HAYIR" ÇALIŞMASI
CHP´Lİ MİLLETVEKİLLERDEN SİNOP´TA "HAYIR" ÇALIŞMASI
CHP Heyeti Sinop´ta “Hayır” çalışması yaptı, rejim değişikliği konusunda vatandaşları bilgilendirdi. CHP Çorum Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Tufan Köse, CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın, CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, CHP Sinop İl Başkanı Barış Ayhan, CHP Merkez İlçe Başkanı Aysun Özsönmez, CHP Sinop İl Kadın Kolları Başkanı Canan Atabek, CHP Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanı Serpil Çiloğlu Kuruoğlu, CHP Sinop Gençlik Kolları Başkanı Samet Bayrak ve partililerden oluşan CHP heyeti Sinop´ta “Hayır” çalışması yürüttü.
  “SEN MEMLEKETİMSİN” ŞİİR RESİTALİ KARTAL´DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ
“SEN MEMLEKETİMSİN” ŞİİR RESİTALİ KARTAL´DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Kartal Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü´nün Mart ayı etkinlikleri kapsamında Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi´nde şair - yazar Yüksel Yazıcı´nın şiirlerinden oluşan “Sen Memleketimsin” adlı şiir resitali gerçekleştirildi. Kartal Belediye Başkan Yardımcısı Gökhan Yüksel´in de katıldığı etkinlikte, Özel Kavram Eğitim Kurumları öğrencilerinin performansı ayakta alkışlandı.
CHP´Lİ KARADENİZ: “ÇANAKKALE ZAFERİMİZ KAHRAMANLIK DESTANIMIZDIR”
CHP´Lİ KARADENİZ: “ÇANAKKALE ZAFERİMİZ KAHRAMANLIK DESTANIMIZDIR”
CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, 18 Mart Şehitleri Anma ve Çanakkale Zaferi´nin 102. Yıldönümü´nde yaptığı yazılı açıklama ile şehitleri andı, Çanakkale Zaferi´nin 102. yıldönümünü kutladı. Karadeniz, “Çanakkale Deniz Zaferimiz; egemenliğin tek meşru kaynağı ve sahibi milletin iradesinin vücut bulduğu Türkiye Büyük Millet Meclisi´ne, birlik ve bütünlüğümüzün, demokrasi ve özgürlüklerimizin teminatı Türkiye Cumhuriyeti´ne hayat vermiştir” dedi.
Maltepe kreşlerle donatılıyor
Maltepe kreşlerle donatılıyor
Maltepe Belediyesi altıncı kreşini hizmete açtı.
Başkan Kılıç Maltepeli sanatçılarla bir araya geldi
Başkan Kılıç Maltepeli sanatçılarla bir araya geldi
Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, Maltepe´de oturan ve çeşitli sanatsal faaliyetlerde bulunan sanatçılarla bir araya geldi. Bağlama virtüözü Erdal Erzincan, ünlü tiyatro ve sinema sanatçısı Emin Olcay ile ünlü heykeltıraş Güner Yener´in de aralarında bulunduğu kalabalık bir topluluğa seslenen Ali Kılıç, “Gelin forumlar, toplantılar yaparak Maltepe´nin sanatına birlikte yön verelim” dedi.
BAŞKAN ALTINOK ÖZ ÇANAKKALE SAVAŞ MALZEMELERİ MÜZESİNİ ZİYARET ETTİ
BAŞKAN ALTINOK ÖZ ÇANAKKALE SAVAŞ MALZEMELERİ MÜZESİNİ ZİYARET ETTİ
Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, " Çanakkale Savaş Malzemeleri Müzesi"ni ziyaret etti. Başkan Altınok Öz, ziyaret esnasında müzedeki çocuklarla uzun süre sohbet etti.
Giresun´da referandum çalışmaları yapan CHP´lilere Saldırı!
Giresun´da referandum çalışmaları yapan CHP´lilere Saldırı!
Giresun´un Bulancak ilçesinde CHP il ve ilçe yöneticilerimiz ve partililerimizle yoğun bir ilgi, sevgi ve saygı görerek sürdürdüğümüz referandumla ilgili yaptığımız çalışma sırasında, bir kahvehanede, aralarında işletmecinin de bulunduğu 4-5 kişilik gurubun önce sözlü, küfürlü ardından da fiziki saldırısına uğradık.
Maltepe´de Çanakkale anması
Maltepe´de Çanakkale anması
Çanakkale Zaferi´nin 102. yıldönümü nedeniyle, Maltepe Belediyesi Prof. Dr. Türkan Saylan Kültür Merkezi´nde bir konser düzenlendi.
MAHALLE BİRİM BAŞKANLARI VE MECLİS ÜYELERİ TOPLANTISI YAPILDI
MAHALLE BİRİM BAŞKANLARI VE MECLİS ÜYELERİ TOPLANTISI YAPILDI
Kartal Belediyesi tarafından her ay yapılan Mahalle Birim Başkanları ve Meclis Üyeleri Mart ayı toplantısı belediye hizmet binasında yapıldı. Toplantıya Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı ve Başkan Vekili Gülcemal Fidan, Cumhuriyet Halk Partisi Kartal İlçe Başkan Yardımcısı Taki Kahraman, Başkan Yardımcıları Av. Hüsnü Yeşilyurt, Gökhan Yüksel, Kartal Belediyesi Başkan Danışmanları; Özbey Pekşen ve Haydar Oğuz, CHP Kartal Kadın Kolları Başkanı Kiraz Uzuntaş, Kartal Belediyesi Meclis Üyeleri ve Kartal´daki 20 mahallenin temsilcileri katıldı.
KARTAL BELEDİYESİ PERSONELİNE İLKYARDIM EĞİTİMİ
KARTAL BELEDİYESİ PERSONELİNE İLKYARDIM EĞİTİMİ
Kartal Belediyesi´nin farklı müdürlüklerinde görev yapan personel için, Kartal Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü tarafından her yıl olduğu gibi bu yıl da “İlkyardım” eğitimi verildi.
CUMHURİYET KADINLARI RESİM ÇALIŞTAYINDA BULUŞTU
CUMHURİYET KADINLARI RESİM ÇALIŞTAYINDA BULUŞTU
Kartal Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla düzenlenen Murat Havan, “Her Yer Benim Atölyem” Yavru Kartallar ve Cumhuriyet Kadınları Resim Çalıştayı Sergisi sanatseverlerle buluştu.
5 BİN KADINA 5 BİN KARANFİL
5 BİN KADINA 5 BİN KARANFİL
Antalya OSB Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bahar, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü´nde Bölgede çalışan yaklaşık 5 bin kadına çiçek gönderdi.
Maltepeli kadınların 8 Mart coşkusu
Maltepeli kadınların 8 Mart coşkusu
Maltepe Belediyesi´nin 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle ilçe meydanında düzenlediği ve İstanbul Kadın Orkestrası´nın da sahne aldığı etkinlikte, yüzlerce Maltepeli kadın gönüllerince eğlendi. Büyük bir coşku eşliğinde, halaylar ve horonlarla süren etkinlikte konuşan Belediye Başkanı Ali Kılıç, “Maltepeli kadınların sesini buradan bütün Türkiye´ye haykırıyoruz. Diyoruz ki; sakın ola ki elini bana kaldırma oğul; ben senin ananım, senin sevdanım, senin bacınım. Namusu bende değil, namusu önce kendi yüreğinde arayacaksın” dedi.
AYANCIKLILAR REFERANDUM KONFERASINA BÜYÜK İLGİ GÖSTERDİ
AYANCIKLILAR REFERANDUM KONFERASINA BÜYÜK İLGİ GÖSTERDİ
CHP Ayancık İlçe Başkanlığı “Anayasa Değişikliği ve Referandum Süreci” konulu konferans düzenledi. CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz ve Konya Milletvekili Dr. Hüsnü Bozkurt´un katıldığı konferans yoğun bir ilgi gördü. Konferansın düzenlendiği Atatürk Kültür Merkezi salonu doldu taştı. Ayancıklı vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği konferansın açılış konuşmasını yapan CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz Ayancıklı hemşerilerine ilgilerinden dolayı teşekkür etti. Karadeniz konuşmasında “Bu referandum bir parti meselesi değil. Ülke meselesi. Partilere oy vermeyeceğiz. Geleceğimize, çocuklarımızın geleceğine oy vereceğiz. Partiler üstü bir süreç ile karşı karşıyayız. Burada olan tüm vatandaşlarımız hangi partiden hangi siyasal düşünceden olursa olsun ülke için, vatan için, çocuklarımızın geleceği için buradalar. Bu ilgi bizim ne kadar doğru olduğumuzu gösteriyor. Teşekkür ediyorum” dedi.
ANTALYA OSB KARİKATÜR YARIŞMASI BAŞLADI
ANTALYA OSB KARİKATÜR YARIŞMASI BAŞLADI
Antalya OSB 2´nci Ulusal Karikatür Yarışması´na başvuru süreci başladı. Son başvuru tarihi 2 Mayıs olan yarışmanın kazananları 11 Mayıs´ta belli olacak, ödül töreni 23 Mayıs´ta Antalya OSB´de düzenlenecek.
MARMARİS´TE EĞİTİME GÖNÜLLÜ DESTEĞİ
MARMARİS´TE EĞİTİME GÖNÜLLÜ DESTEĞİ
Marmaris Sabancı Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği´nin düzenlediği “Eğitime Destek” kermesinde; Çörekotu yağı çekildi, kitaplar imzalandı.
BAŞKAN ALTINOK ÖZ GENÇ ÇİFTLERİN HEYECANINA ORTAK OLDU
BAŞKAN ALTINOK ÖZ GENÇ ÇİFTLERİN HEYECANINA ORTAK OLDU
Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Onur Faruk Durukan- Handan Gürkaş ile Derya Üst- Aytaç Şimşek´in nikâhlarını kıyarak mutluluklarına ortak oldu. Kartal Bülent Ecevit Kültür Merkezi Nikâh Sarayı´nda gerçekleşen nikâh törenine genç çiftlerin aileleri ve yakınları katıldı. Nikâhın ardından gençleri tebrik ederek kendilerine ömür boyu mutluluklar dileyen Başkan Altınok Öz, çiçeği burnunda çiftlere Atatürk ilke ve devrimlerine sahip çocuklar yetiştirmeleri temennisinde bulundu.
BAŞKAN KAMİL SAKA, SODEM TOPLANTISINDA..
BAŞKAN KAMİL SAKA, SODEM TOPLANTISINDA..
Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Sosyal Demokrat Belediyeler Derneği (SODEM) tarafından Antalya´da gerçekleştirilen Belediye Başkanları İstişare Toplantısına katıldı.
Maltepe´de “Kadınlar Günü” coşkusu
Maltepe´de “Kadınlar Günü” coşkusu
Maltepe Belediyesi, 6-16 Mart 2017 tarihleri arasında Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle ilçede bir dizi etkinlik düzenleyecek. 6 Mart´ta mahallelerde başlayacak etkinlikler, ilçe meydanında İstanbul Kadın Orkestrası´nın vereceği konserle devam edecek. CHP İstanbul Milletvekili Şafak Pavey´in de katılacağı etkinliklerde; Safa Zakir, Arzu, Gülay, Serkan Boran ve Kübalı dansçılar sahne alacak.
SAMDEF GENEL BAŞKANI´NDAN BAŞKAN ALTINOK ÖZ´E ZİYARET
SAMDEF GENEL BAŞKANI´NDAN BAŞKAN ALTINOK ÖZ´E ZİYARET
Anadolu Samsun Dernekler Federasyonu “SAMDEF” Genel Başkanı Metin Şenel ve yönetim kurulu üyeleri, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz´ü ziyaret etti. Ziyarette Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Av. Hüsnü Yeşilyurt da hazır bulundu.
EDREMİT BELEDİYESİ´NDE FAHRİ YAŞAR BAŞKAN VEKİLİ..
EDREMİT BELEDİYESİ´NDE FAHRİ YAŞAR BAŞKAN VEKİLİ..
Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Cumhuriyet Halk Partisi´nin Belediye Başkanları Toplantısı´na katılmak üzere Antalya´ya giderken CHP´li Belediye Meclis Üyesi Fahri Yaşar´ı Belediye Başkan Vekili olarak görevlendirdi.
MALATYA KONAKTEPELİLER DERNEĞİ´NDEN BAŞKAN ALTINOK ÖZ´E ZİYARET
MALATYA KONAKTEPELİLER DERNEĞİ´NDEN BAŞKAN ALTINOK ÖZ´E ZİYARET
Malatya Konaktepeliler Köyü Derneği Başkanı Mehmet Billur ve yönetimi, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz´ü makamında ziyaret etti.
VEDAT GÜNYOL 1. DENEME ÖDÜLÜ 5 MART´TA SAHİBİNİ BULACAK
VEDAT GÜNYOL 1. DENEME ÖDÜLÜ 5 MART´TA SAHİBİNİ BULACAK
Kartal Belediyesi´nin; çevirmen, eleştirmen, öğretmen, yayıncı ve yazar Vedat Günyol anısına düzenlediği deneme yarışmasında sona gelindi. “Yazarların Cumhurbaşkanı” Vedat Günyol´u gelecek kuşaklara tanıtmak ve genç yazarları desteklemek amacıyla düzenlenen Vedat Günyol 1. Deneme Ödülü, 5 Mart´ta sahibini bulacak.
Aydınlı işadamlarına sağlık hizmetlerinde indirim
Aydınlı işadamlarına sağlık hizmetlerinde indirim
Özel Medicalpark İzmir Hastanesi ile Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği yönetimi arasında oda üyelerinin indirimli sağlık hizmeti almaları konusunda bir işbirliği protokolü imzalandı.
BAŞKAN ALTINOK ÖZ CHP´Lİ GENÇLERİN EĞİTİM KAMPINI ZİYARET ETTİ
BAŞKAN ALTINOK ÖZ CHP´Lİ GENÇLERİN EĞİTİM KAMPINI ZİYARET ETTİ
Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kartal Gençlik Örgütü tarafından düzenlenen 1. Eğitim ve Strateji Kampı´nı ziyaret etti. Başkan Altınok Öz, burada gençlerle uzun süre sohbet etti.
Tuhaf Bir Pazar Günü" Maltepe´de sahnelendi
Tuhaf Bir Pazar Günü" Maltepe´de sahnelendi
Tiyatro ve televizyon dünyasının tanınmış isimlerini bir araya getiren "Tuhaf Bir Pazar Günü" isimli oyun, Maltepe´de sahnelendi. Ekranların sevilen oyuncularından Kayra Şenocak´ın yazdığı oyun, Prof. Dr. Türkan Saylan Kültür Merkezi´nde izleyiciyle buluştu.
OVACIK BELEDİYE BAŞKANI´NDAN BAŞKAN ALTINOK ÖZ´E ZİYARET
OVACIK BELEDİYE BAŞKANI´NDAN BAŞKAN ALTINOK ÖZ´E ZİYARET
Tunceli Ovacık Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu, Kartal Belediye Başkanı Op.Dr. Altınok Öz´ü makamında ziyaret etti.
DENİZLİ TARIM FUARI, KAPILARINI ZİYARETÇİLERİNE AÇTI
DENİZLİ TARIM FUARI, KAPILARINI ZİYARETÇİLERİNE AÇTI
Tarım ve Hayvancılık sektörünün “ Ege Zirvesi” olarak kabul gören 13. Ege Tarım, Sera ve Hayvancılık Fuarı, Denizli protokolü eşliğinde gerçekleşen tören ile kapılarını ziyaretçilerine açtı.
HURŞİT GÜNEŞ: HERKESE GÖREV DÜŞÜYOR
HURŞİT GÜNEŞ: HERKESE GÖREV DÜŞÜYOR
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) 24. Dönem Kocaeli Milletvekili Hurşit Güneş, Referandum çalışmalarına katkı sağlamak ve düşüncelerini aktarmak için Sinop´a geldi.
CİHAT AŞKIN VE CANA GÜRMEN KULAKLARIN PASINI SİLMEYE GELİYOR
CİHAT AŞKIN VE CANA GÜRMEN KULAKLARIN PASINI SİLMEYE GELİYOR
Kartal Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Şubat ayı kültür sanat etkinlikleri kapsamında ünlü keman virtüözü Cihat Aşkın ile piyanist Cana Gürmen´i Kartallı sanatseverlerle buluşturuyor.
BAŞKAN KAMİL SAKA, KIRGIZ KONUKLARI AĞIRLADI..
BAŞKAN KAMİL SAKA, KIRGIZ KONUKLARI AĞIRLADI..
Kırgıziastan´da iktidar otağı olan Bir Yol Partisi Genel Başkanı Altynbek Sulaimanov ve beraberinde ki Kırgız heyet Edremit´te ki termal turizm ile ilgili teknik incelemelerde bulunmak üzere ilçeye geldi.
BAŞKAN ALTINOK ÖZ ELAZIĞLILARLA KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ
BAŞKAN ALTINOK ÖZ ELAZIĞLILARLA KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ
Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Elazığ Kültür ve Yardımlaşma Derneği üyeleri ile kahvaltı programında bir araya geldi. Kartal Cevizli Mahallesi´nde bulunan Elazığ Kültür ve Yardımlaşma Derneği´nde gerçekleşen kahvaltıya Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz´ün yanı sıra; Kartal Kaymakamı Cemil Aksak, Sultanbeyli Kaymakamı Metin Kubilay, Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Gökhan Yüksel, Kartal Belediyesi Özel Kalem Müdürü Banu Kocadağ, Kartal Belediyesi Meclis Üyeleri; Mehmet Tirgil, Ahmet Karakuş, Av. Perihan Sevim, Elazığ Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Ömer İçmeli, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, köy derneklerinin temsilcileri, mahalle muhtarları ve dernek üyeleri katıldı.
Maltepe zabıtasından market denetimi
Maltepe zabıtasından market denetimi
Maltepe Zabıtası, ilçe genelindeki 107 marketi denetleyerek eksikleri tespit etti. Denetimlerde 41 işyerine cezai işlem uygulandı.
ANTALYA OSB CUP 2017 BAŞLADI
ANTALYA OSB CUP 2017 BAŞLADI
Antalya OSB CUP 2´nci Firmalar Arası Futbol Turnuvası Bölge Müdürlüğünde gerçekleşen kura çekim töreni ile başladı.
KARTAL GÜMÜŞHANELİLER DERNEĞİ´NDEN BAŞKAN ALTINOK ÖZ´E ZİYARET
KARTAL GÜMÜŞHANELİLER DERNEĞİ´NDEN BAŞKAN ALTINOK ÖZ´E ZİYARET
Kartal Gümüşhaneliler Derneği Başkanı Yaşar Coşar ve Yönetim Kurulu Üyeleri Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz´ü makamında ziyaret etti.
Sevgililer gününde “Aşk Dersleri”
Sevgililer gününde “Aşk Dersleri”
Maltepe Belediyesi 14 Şubat Sevgililer Günü´nde, ünlü oyuncu Füsun Demirel´in sahne aldığı “Aşk Dersleri" isimli oyuna ev sahipliği yaptı.
İzmir Hava Durumu
Bugün
Fırtına
14°
Perşembe
Güneşli
12°
Cuma
Bulutlu
14°
Cumartesi
Fırtına
15°
12°
DOLAR
3.8150
EURO
4.6679
-Kelebekler ayaklarıyla tat alırlar. -Kadınlar erkeklere oranla 2 kat fazla göz kırpar.(Çok yalan söyledikleri için olmasın) -İnsan vücudundaki en güçlü kas dildir. -Gözleri açık tutarak hapşırmak imkansızdır. (Bir rivayete görede gözleri açık hapşırı

İlginç Bilgiler 2
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
En büyük ibadet topluma hizmet etmetir…

Hacı Bektaşı Veli
İzmir için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:37 08:19 13:23 15:51 18:10 19:39
Etin pişerken dağılmaması için suyuna birkaç damla sirke koyun. Etin suyunun berrak olması için üstünde oluşan köpüğü bir kevgir ile temizleyin.

Et Yemekleri Tarifleri İle İlgili Püf Noktaları